بستن
ترنجی

نوسان قیمت خودروهای وارداتی تا حدود ۲۰ درصد [بروزرسانی]

no thumb

کاظم محمدی نیکخواه افزود : هم اکنون قیمت برخی از خودروهای داخلی پلاک شده همانند اغلب خودروهای  دوگانه سوز در بازار ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار تومان زیر قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می شوند.

وی تصریح کرد : البته فروش نقد و اقساط برخی از شرکت های خودروساز داخلی باعث بهبود اندک در شرایط بازار خودرو شده است. وی همچنین به وضعیت بازار وارداتی ها و نگرانی جدی در بازار معاملات این خودروها پرداخت و اظهار داشت : بازار خودروهای وارداتی  و اغلب زیر ۱۰۰ میلیون تومان تا حدودی مناسب و از کمی مشتری برخوردار است اما اغلب خودروهای وارداتی بالای ۱۰۰ میلیون تومان اصلا شرایط خوبی نداسته و هیچ تحرک و خرید و فروشی در بازار این خودروها صورت نمی گیرد.

وی تاکید کرد : در شرایط فعلی و رکود حاکم بر بازار ، گاها قیمت برخی از خودروهای وارداتی تا حدود ۲۰ درصد زیر قیمت معامله می شود. وی اظهار داشت : پیش بینی می شود ظرف یکی دو هفته آینده بازار خودرو شرایط بهتری یافته و کمی رونق به بازار بازگردد.

وی همچنین به بازار خودروهای چینی و تخفبفات بسیار این خودروها اشاره کرد و گفت : بسیاری از این شرکتها از ترس از دست دادن بازار ، هم اکنون این خودروها را با تخفیفات چند میلیونی و شرایط فروش ویژه به بازار عرضه کرده اند که این امر طبعا تا حدودی بر بازار داخلی ها تاثیر گذاشته است.

این فعال بازار خودرو خاطر نشان کرد : ورود مدل های جدید ظرف چند ماه اینده به بازار صاحبان خودروهای وارداتی را ناگزیر به فروش خودروهای مدل ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ به زیر قیمت نموده است.

بروزرسانی

تیتر این مطلب عوض شد. لازم به ذکر است که تیتر از منبع گرفته شده بود.

 machinemag

0
0
برچسب ها: خودروخودرو وارداتیکاهش قیمت

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۸نظر

 1. یعنی میشه منم یه ماشین سوار شم؟؟؟اخه تا حالا داشتیم سوار یه تیکه اهن میشدیم که ۴ تا چرخ داشت :wacko: که ساخت ایران بود!!خیلی دلم میخواد یه ماشین خارجی خوب بخریم.گرون نه ئلی یه چیز که کیفیت داشته باشه

  اقایون ترنجی حس میکنم اگه شکلک خنده اضافه کنید خیلی خوبه.

  0
  0
 2. نمیدونم اونهایی که چند سال پیش سر سه برابر شدن نرخ دلار و افزایش قیمت زمین و ملک و… یا خودروی وارداتی که داشتند و بعدا” افزایش قیمت پیدا کردند …. خلاصه سر همین قضایا یه سری ها یک شبه میلیاردر شدن ، بعد از رفع تحریمها و نرمال شدن نرخ ها و ارزش دلار و پایین آمدن قیمت زمین و… حاضرند دارایی خود را سه برابر یا بیشتر از دست بدهند !!؟

  0
  0

درج نظرات: