بستن
ترنجی

قدمی بیشتر برای استقلال کامل؛ Turtle Glass سامسونگ در راستای صفحه‌نمایش تاشو به ثبت رسید

no thumb

بعد از آن که سامسونگ، کوالکام را پشت سر گذاشت و به سراغ استفاده از ایگزینوس به عنوان فلب تپنده اسمارت‌فون های خود رفت توانست پایه‌محکمی را برای استقلال کامل خود بنا کند. در قدمی دیگر قصد دارد گوریلای دوست داشتی را کنار گذاشته و حتی محافظ صفحه نمایش دستگاه های آینده را خودش تولید کند. این قدم، قدمی برای توسعه اسمارت‌فون تاشو نیز خواهد بود. در ادامه همراه باشید.

samsung-turtle-glass

همانطوری که در جریان هستید از سال ۲۰۱۰ با رونمایی از اولین سری گلکسی اس تا هم اکنون که با نوت پنج و اس ۶ اج پلاس رو به رو هستیم، سامسونگ استفاده از Corning Gorilla Glass را در اختیار دارد. به یاد دارید در زمان اولین رونمایی از سری اج با اخباری منفی از سوی تولید محافظ صفحه نمایش خمیده رو به رو بودیم؟ با این حساب و در نظر گرفتن فکر های بزرگ سامسونگ استفاده از گوریلا گلس برای تولید اسمارت فون تاشو نیز مناسب نخواهد بود. پس چه بهتر سریع تر به سراغ رونمایی از سری محافظ های صفحه نمایش خود برود. همین نیز شده است و نام تجاری محافظ صفحه نمایش های این شرکت به ثبت رسیده است. Turtle Glass که از لاکپشت سرچمشه گرفته است گویا می‌تواند از نظر مقاومت همانند لاک یک لاکپشت عمل کند!

این تصاویر را ببینید:

Foldable-smartphone-patent-and-concept-by-Samsung.jpg

این طرح مفهومی است که از سمت سامسونگ برای دستگاه های تاشو خود به ثبت رسانده است. نظر شما چیست؟ آیا رونمایی زا اولین اسمارت فون تاشو نزدیک است؟

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/Samsung-files-in-a-trademark-application-for-Turtle-Glass-is-it-parting-ways-with-Corning_id73832″]phonearena[/su_button]

0
0
برچسب ها: سامسونگمحافظ صفحه نمایش سامسونگ

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۶نظر

 1. واقعاً تلاش سامسونگ برای پیشبرد تکنولوژی ستودنیه! :good:
  باید قبول کرد که رگ غیرت سامی واسه پیشرفت، زودتر از خیلی از مدعیان متورم میشه!
  با اینکه با بعضی سیاستای سامی مثل تعدد موبایل های گوناگون و آپدیت های بعضاً با تاخیر مخالفم،ولی باید باید باید قبول کرد که این شرکت طلایه دار دنیای اندروید و پیشتاز تحول در تکنولوژیه!

  0
  0
 2. سامسونگ رو بخاطر استقلالش تحسین میکنم
  واقعا شرکت با عظمتی هست و تو اکثر زمینه های الکنرونیکی جزو گزینه های برتر محسوب میشه (البته اگر تعصب رو کنار بگذاریم )
  همین استقلال خیلی بهش کمک کرده. مخصوصا تو زمینه پردازنده.

  0
  0

درج نظرات: