بستن
ترنجی

فیلیپس مانیتور ۳۴ اینچی منحنی BDM3490UC را معرفی کرد

no thumb

کمپانی فیلیپس ساعاتی پیش از مانیتور ۳۴ اینچی و منحنی خود با نام BDM3490UC پرده‌ برداشت؛ این مانیتور با نسبت تصویر ۲۱ به ۹ و پنل ساخت ال جی با رزولوشن ۳۴۴۰x1440 پیکسل ساخته شده‌است، نرخ بروزرسانی این مانیتور ۶۰hz می‌باشد و زمان پاسخگویی آن نیز در حدود ۵ میلی ثانیه است پس اگر قصد دارید با این مانیتور به اجرای بازی‌های اول شخص بپردازید باید دورش را خط بکشید!

با ترنجی همراه باشید.

نسبت کنتراست مانیتور جدید فیلیپس ۱۰۰۰:۱ است و روشنایی آن نیز در حدود ۳۰۰ نیت اندازه گیری شده‌است؛ زاویه دید در حدود ۱۷۲/۱۷۸ درجه است و پنل مانیتور دارای عمق رنگ ۱۰ بیتی (۸ بیت+FRC) است. شیب مانیتور قابل تغییر است و در پایین نیز دو اسپیکر استریو ۷ واتی با فناوری DTS وجود دارد، در بعضی مدل‌های سفارشی این مانیتور استاندارد VESA (نصب مانیتور بر روی براکت یا دیوار) هم رعایت شده‌است.

bdm3490uc_00-mi1-global-001از ورودی‌های مانیتور BDM3490UC می‌توان به یک عدد HDMI نسخه ۲٫۰، دو عدد HDMI نسخه ۱٫۴ (یک عدد همراه با MHL) و درگاه دیسپلی‌پورت اشاره کرد، ۴ درگاه USB 3.0 نیز در این مانیتور وجود دارد. بعضی از نسخه‌های این نمایشگر می‌توانند از Pip و Pbp نیز پشتیبانی کنند.

bdm3490uc_00-app-global-001فیلیپس درباره تاریخ عرضه و قیمت این مانیتور سخنی به میان نیاورده است؛ دیدگاه شما چیست؟

Guru3D

0
0
برچسب ها: BDM3490UCMONITOREPhilips

مصطفی عباسی

نویسنده مصطفی عباسی

۷نظر

درج نظرات: