بستن
no thumb

فیس‌بوک نامی بسیار آشنا برای ایرانیان که در چند سال اخیر یکی از معروفترین سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی برای ایرانیان بوده و هست. البته در سال گذشته و امسال از محبوبیت این شبکه اجتماعی در ایران کاسته شد اما در جهان هنوز‌هم افراد بسیاری از فیس‌بوک استفاده می‌کنند. دیروز Zuckerberg مدیرعامل فیس‌بوک اعلام کرد که این شبکه‌ی اجتماعی موفق شده است تا تعداد ۱ میلیارد کاربر فعال در روز دوشنبه داشته باشد و این رقم فوق‌العاده است.

با ترنجی همراه باشید…

آیا شما نیز در روز دوشنبه به شبکه‌ی اجتماعی فیس‌بوک سر زده‌اید و پست‌های دوستان خود را لایک کرده‌اید؟ تبریک می‌گوییم شما در یک حرکت تاریخی سهیم بوده‌اید. دیورز مدیرعامل فیس‌بوک اعلام کرد که تعداد یک میلیارد کاربر در روز دوشنبه در فیس‌بوک فعالیت داشته‌اند. این رقم یک نوع رکورد شکنی محسوب می‌شود و فیس‌بوک توانسته است یک هفتم جمعیت جهان را در روز دوشنبه میزبان باشد.

facebook-has-253-million-daily-active-users-in-asia-thats-pretty-good-considering-facebook-is-banned-in-china

Mark Zuckerberg طی یک پست در فیس‌بوک اعلام کرد که این اتفاق تاریخی روز دوشنبه رخ داده است:

روز دوشنبه از هر هفت نفر در جهان یک نفر از فیس‌بوک استفاده کرده است. هنگامی که ما در رابطه با امور مالی صحبت می‌کنیم٬ استفاده از این اعداد درست نیست و متفاوت است. اولین بار است که ما به این رقم رسیده‌ایم و این فوق‌العاده است. این یک حرکت تازه برای اتصال تمام جهان به یکدیگر است.

این شرکت در حال حاضر ۱٫۴۹ میلیارد کاربر دارد که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته‌ی میلادی ۱۳ درصد رشد داشته است. فیس‌بوک در حال حاضر بزرگ‌ترین شبکه‌ی اجتماعی جهان است.

آیا شما هنوز هم از فیس‌بوک استفاده می‌کنید؟ نظرتان درباره‌ی فیس‌بوک چیست؟

[su_button url=”http://www.neowin.net/news/facebook-hits-one-billion-users-in-a-single-day”]Neowin[/su_button]

0
0
برچسب ها: بیشترین تعداد نفرات آنلاین در فیس‌بوکتعداد کاربران فیس‌بوکشبکه اجتماعیفیس‌بوککاربران فسیبوک

عارف کمانی

نویسنده عارف کمانی

۵نظر

درج نظرات: