بستن
ترنجی

فناوری تازه‌ای که امکان استفاده از آی‌فون ۷ را با دستکش، ممکن می‌سازد!

no thumb

قابلیت استفاده از دستکش در گوشی‌های‌هوشمند، موضوع تازه‌ای نیست؛ با این‌حال، سازندگان به‌دنبال آن هستند که با استفاده از یک فناوری خاص، امکان استفاده از گوشی‌های هوشمند را با هر نوع دستکش، امکان‌پذیر نمایند. به‌نظر می‌رسد اپل نیز به‌دنبال فناوری مشابه در پرچم‌داران آینده خود است. با ترنجی برای جزئیات بیشتر، همراه باشید.

به‌تازگی، این شرکت، یک پتنت تازه را با نام «تشخیص لمس با دستکش» به‌ثبت رسانده است که کاربرد آن با توجه به نام این قابلیت، کاملاً واضح به‌نظر می‌رسد؛ استفاده از آی‌فون، حتی هنگامی‌که شما از دستکش استفاده می‌کنید. این فناوری، می‌تواند در زمستان مفید واقع شود.

انتظار می‌رود اولین مدلی که به این قابلیت مجهز شود، آی‌فون ۷ باشد. با این‌حال، هیچ تاییدیه رسمی در این خصوص وجود ندارد.

در حال‌حاضر، دستکش‌هایی که از نمایشگرهای لمسی پشتیبانی می‌کنند، چندین دلار بیش‌تر قیمت‌ ندارند اما راه‌یابی این فناوری به آی‌فون‌های آینده اپل، این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند تا با استفاده از هر نوع دستکشی، از گوشی‌های هوشمند خود استفاده نمایند. احتمالاً در زمستان سال آینده، امکان تجربه این فناوری به کمک محصولات جدید اپل میسر خواهد شد.

[su_button url=”http://mac.softpedia.com/blog/apple-could-let-you-use-the-iphone-7-even-when-wearing-gloves-496846.shtml” background=”#01965a” icon_color=”169e83″]Softpedia[/su_button]

0
0
برچسب ها: آیفونآی‌فونآیفون 7آی‌فون 7اپلاستفاده از دستکش برای کار با آی‌فون 7

محمد جهانی

نویسنده محمد جهانی

۱۸نظر

   1. moji
    داداش ۲۰۱۰ سونی و ۲۰۱۲ سامی
    الان با ماشین زمان رفتم صد ساله دیگه
    سونی گوشی داده بود تا ۱۰۰ سال باطری نگه میداشت
    سامی گوشی داده بود با صفحه نمایش تاشو
    الجی هنوز داشت دوربین ۱۲۵۰ امتیازی تو دکسو داشت
    و اپل
    گوشی داده بود آیفون ۱۲۴
    دارای وای فای عاشق این فناوریه فوق العاده اشم
    :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

    0
    0

درج نظرات: