بستن
ترنجی

فروش نقشه‌ی Here با قیمت ۳٫۲ میلیارد دلار به خودروسازان آلمانی

no thumb

مدت زیادی است که درگیر اخبار فروش نقشه Here نوکیا هستیم. به نظر می‌رسد تکلیف این سرویس نیز مشخص شده و صاحبان جدید ان را باید بشناسیم. دایملر، گروه بی‌ام دبلیو و آئودی از جمله شرکت هایی به حساب می‌آیند که اکنون قصد دارد تا نقشه نوکیا را به سرویس های خود اضافه کنند. در ادامه همراه باشید.

همانطوری که گفتیم سه خودروساز آلمانی دایملر، بی ام دبلیو و آئودی برای خرید سرویس نقشه‌ی Here نوکیا به قیمت ۳.۲ میلیارد دلار به توافق رسیده‌اند. سرویس نقشه نوکیا تقریبا برای هر پلتفرمی عرضه شده است و کاربران زیادی در مقایسه با سرویس نقشه گوگل، رضایت بیشتری را نسبت به نوکیا نشان داده‌اند. اکنون با خرید این سرویس توسط شرکت های خودروسازی این نوید به گوش می‌رسد که خودروهای آینده نیز شاهد استفاده از این سرویس باشیم. نام شرکت هایی از جمله مایکروسافت و اپل نیز در نام شرکت هایی که تمایل به خرید داشتد، دیده شد اما گویا قیمت اعلام شده از سوی نوکیا مورد توافق قرار نگرفته است.

مجموعه نقشه‌ی Here اکنون در حدود ۶۴۵۴ نفر کارمند دارد. با از دست دادن این قسمت و کسب یک سرمایه مناسب با توجه به نزدیک شدن این شرکت به اتمام لایسنس داده شده به مایکروسافت، انتظار داریم نوکیا بتواند برای تولید اولین اسمارت فون های خود جانی تازه گرفته باشد. نظر شما چیست؟

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/Nokia-announces-sale-of-HERE-for-3.07-billion-to-Audi-AG-BMW-Group-and-Daimler-AG_id72229″ target=”blank” background=”#06a570″]phonearena[/su_button]

0
0
برچسب ها: نقشه نوکیانوکیا

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۳نظر

درج نظرات: