بستن
ترنجی

فروش آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس قوی است اما نه در مقایسه با مدل‌های قبلی

no thumb

با توجه به گزارش جدید منتشر شده، فروش آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس، قوی است. کانتار می‌گوید که سهم اپل از کل اسمارت‌فون‌ها از دو سال گذشته پایین است. گوشی‌های جدید اپل که از ۲۵ سپتامبر در کشور آمریکا عرضه شدند، فروش قوی دارند اما در مقایسه با مدل‌های قبلی، شاهد فروش کمتری هستیم. در ادامه همراه ترنجی باشید.

آیفون ۶ اس، سهم ۲۴٫۴ درصدی از فروش آیفون را در سه ماهه منتهی به ماه اکتبر داشته است. این سهم، پایین‌تر از سهم ۳۳ درصدی آیفون ۶ در این دوره مشابه در سال ۲۰۱۴ است اما بهتر از سهم ۲۲ درصدی آیفون ۵ اس در سال ۲۰۱۳ محسوب می‌شود. آیفون ۶ اس پلاس، سهم ۱۰٫۸ درصدی در سه ماهه منتهی به ماه اکتبر داشته است. آیفون ۶ پلاس، سهم ۱۰ درصدی از کل فروش آیفون‌ها در این دوره مشابه در سال ۲۰۱۴ و آیفون ۵ سی، سهم ۱۶ درصدی از فروش آیفون‌ها در ۲۰۱۳ داشت.

تحقیق برای بعضی از خریداران آیفون در این دوره یک اولویت محسوب نمی‌شود. ۴۲ درصد از خریدارانی که یکی از آیفون‌های جدید را خریداری کرده‌اند، قبل از خرید خود، تحقیق نکرده‌اند. این سهم برای آیفون ۶ و ۶ پلاس در سال ۲۰۱۴، ۳۷ درصد بود. همچنین اندازه صفحه‌نمایش، فاکتور مهمی برای ۵۲ درصد از خریداران آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس محسوب می‌شود؛ فاکتورهای مهم بعدی، کیفیت دوربین و LTE هستند.

[su_button url=”http://www.digitaltrends.com/apple/report-iphone-6s-6s-plus-sales-healthy-far-mixed-compared-previous-years/” target=”blank” background=”#04c571″ rel=”nofollow”]digitaltrends[/su_button]

0
0
برچسب ها: appleiphone 6siphone 6s plusآیفون 6 اسآیفون 6 اس پلاساپل

۱۴نظر

  1. اره خیلیا اینطورن.البته واسه همه شرکتا اینطوره.دیشب یکی از اشناهام خونمون بود،گفتم من ک زیاد از ای او اس سر در نمیارم برنانه هات و از کجا میگیری؟گفت :ای او اس؟!!! ۵ تومن میدم برنامه رو واسم میریزه!!!!
   گفتم باید از استور خودش بگیری یا از سیبچه(اگ اشتباه نکنم).دیدم رفت تو فکر و رفت تو تلگرام و پیاما رو میخوند!!

   :wacko:

   0
   0
 1. چشم و گوش بسته ترین خریداران تلفن، همین خریداران ایفون هستن،که بدون هیچ تحقیقی صرفا بر اساس شنیده ها خرید میکنن و برای کلاس داشتنش :wacko:
  جمع کنید ببینید باو این اسباب تظاهر و خود شیفتگی رو :wacko: :negative:
  ایفون دار ها فهمیدیم با کلاسید،پس جمع کنید کاسه کوزتونو :wacko:
  تو آمریکا هم بیشترین فروشش برا اینه که متعلق به امریکاست 😉

  0
  0

درج نظرات: