بستن
ترنجی

نتایج آزمایش عمر باتری گلکسی جی ۲ (Galaxy J2) منتشر شد

no thumb

سامسونگ در سری جی (J series) دستگاه های زیادی معرفی کرده است. اما دو عضو از این خانواده تفاوت قسمتی مشهودی با دیگر اعضا دارند و آن دو عضو galaxy j1 ace و galaxy j2 هستند. در بازه قیمتی که این دو دستگاه قرار می گیرند با توجه با نمایشگر AMOLED، پشتیبانی از دو سیم کارت به صورت همزمان و هر دو ۴G Cat.4 و پردازنده چهار هسته ای می توان گفت این دستگاه ها آغازکننده استراتژی جدید سامسونگ، مبنی بر تمرکز بیشتر روی سری میانه و پایین زده هستند. در ادامه می خواهیم نگاهی داشته باشیم به عمر باتری گلکسی جی ۲ (galaxy j2) پس با ترنجی همراه باشید.

 Galaxy j2حجم باتری گلکسی جی ۲ (galaxy j2) برابر ۲۰۰۰ میلی آمپر است که خوب به نظر می رسد. نمایشگر ۴.۷ اینچ qHD این دستگاه هم آنقدر ها تشنه انرژی نیست و بهینه سازی های آخرین رابط کاربری تاچ ویز سامسونگ روی آندروید ۵.۱.۱ باعث می شود عمر باتری خوبی را از گلکسی جی ۲ انتظار داشته باشیم.

اما نتایج آزمایش عمر باتری وب سایت GSMAerna برای این دستگاه چیست؟ نگاهی به تصویر زیر داشته باشید:

Galaxy J2 batterylifeمدت زمان مکالمه روی شبکه ۳ جی برای گلکسی جی ۲ کمتر از ۱۵ ساعت است که با توجه به حجم باتری آن، توجیه پذیر است. مدت زمان وبگردی با وای فای تقریبا ۹ ساعت است که خوب می باشد اما به نظر می رسد صفحات سفید وب کمی برای این دستگاه با نمایشگر AMOLED دردسر ساز شده است. در نهایت مدت زمان پخش ویدیو که بسیار مناسب است و باید گفت در مجموع گلکسی جی ۲ به راحتی تا یک روز کامل را دوام خواهد آورد و شاید مقداری شارژ هم در شروع روز دوم داشته باشید!

نظر شما درباره عمر باتری گلکسی جی ۲ (galaxy j2) چیست؟

[su_button url=”http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_j2-review-1348.php”]gsmarena[/su_button]

0
0
برچسب ها: Galaxy J2Galaxy j2 battery lifeSM-J200باتری گلکسی j2سامسونگعمر باتری گلکسی جی ۲گلکسی جی ۲

سینا عطایی

نویسنده سینا عطایی

حال روزگارت به خودت بستگی داره :)

۷نظر

درج نظرات: