بستن
اپل

عمر باتری آیفون ۷ پلاس منتشر شد، عالی و عدم پشتیبانی از شارژ سریع

apple_iphone_7_plus_intro

اپل عموما علاقه ای به اعلام برخی مشخصات خاص فنی ندارد، مثلا حجم باتری یکی از این موارد است اما همیشه سعی می کند به زبان قابل درک تری آن را برای کاربران توصیف کند، مثلا اینکه چه مدت زمانی می توان با این دستگاه وبگردی کرد یا مکالمه داشت. پس از اولین کالبدشکافی آیفون ۷ پلاس که حجم باتری آن را مشخص کرد و عدد ۲۶۷۵ میلی آمپر برای آن ثبت شد، حالا نوبت به آن رسیده است که عملکرد این باتری ۲۶۷۵ میلی آمپری را با هم بررسی کنیم، در ادامه با ترنجی همراه باشید.

apple-iphone-7-plus-review-ti

یکی از مواردی که خیلی دوست داشتیم اپل در آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس حتما آن را به اکوسیستم موبایلی خود اضافه کند، شارژ سریع بود! در کنفرانس معرفی آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس نیز هر چه گوش را تیز کردیم تا این خبر خوش را بشنویم، خبری نبود. فناوری شارژ سریع موضوع خیلی جدیدی نیست و دستگاه هایی مثل گلکسی نوت ۴ که متعلق به بیش از دو سال پیش هستند نیز از آن پشتیبانی می کنند. این فناوری به شما اجازه می دهد که در مدت ۳۰ دقیقه، ۶۰٪ از حجم باتری خود را شارژ کنید که واقعا عالی است. متاسفانه باید بگوییم آیفون ۷ پلاس چنین قابلیتی را پشتیبانی نمی کند و مدت زمان لازم برای یک بار شارژ کامل باتری آن ۳ ساعت و ۲۰ دقیقه منتظر باشید! تصورش هم مو به تن کاربر سیخ می کند، این در حالی است که گلکسی نوت ۷ شما اگر منفجر نشود(!) می تواند در مدت تنها ۹۶ دقیقه باتری ۳۵۰۰ میلی آمپری خود را شارژ کند و مهم تر از همه اینکه ۶۰٪ آن در مدت ۳۰ دقیقه صورت می پذیرد.

از این مورد اگر بگذریم می رسیم به عمکلرد این باتری ۲۶۷۵ میلی آمپری دیرشارژشو(!) اجازه بدهید روی نمودار صحبت کنیم:

iphone-7-plus-batterylife

همانطور که می بینید تنها ۶ دقیقه کمتر از آیفون ۶ اس پلاس است، این را می توان درجا زدن دانست که البته اپل در کنفرانس خود قول افزایش عملکرد باتری را داده بود. برای مقایسه می توان به گلکسی نوت ۷ نگاه کرد که البته باتری آن بیش از ۸۰۰ میلی آمپر حجم بیشتری نسبت به آیفون ۷ پلاس دارد و نمایشگر QHD و دیگر مشخصات فنی متفاوت!

نظر شما درباره عملکرد اپل در زمینه باتری آیفون ۷ پلاس چیست؟

phonearena

0
0
برچسب ها: iPhone 7 Plusآیفون 7 پلاساپلعمر باتری آیفون 7 پلاس

سینا عطایی

نویسنده سینا عطایی

حال روزگارت به خودت بستگی داره :)

۲۴نظر

 1. ۱- بیشتر سایتا زدن ۲۹۰۰ mA هست باتریش
  ۲- ۱۶۵ میشه ۲ ساعتو ۴۵ دقیقه که شما زدین ۳ ساعتو ۲۰ دقیقه 😐
  ۳- این زمان شارژ شدن با شارژر آیپد کمتر میشه (کمتر از ۲ ساعت)
  ۴- با شارژر های بین ۲ تا ۲٫۴ آمپری این گوشی توی ۹۵ الی ۱۰۰ دقیقه شارژ میشه از ۰ تا ۱۰۰
  ۵- s7 edge چرا اینقد کمه ؟؟ 😕

  0
  0
 2. الان اینجا ام باز دوستان شروع کردن نوت۷ بهترین و فلان ! عزیزان نوت۷ ۳۵۰۰ میلی آمپر باتری داره و آیفون۷ پلاس تقریبا ۲۷۰۰ میلی آمپر این وسط اون ۸۰۰ میلی آمپری که نوت۷ بیشتر داره باعث شده که اون بالا قرار بگیره چیز کاملا طبیعی هست ! اگه اون بالا نبود جای تعجب داشت ! دقت کنید به مشخصات خواهشا !

  0
  0

درج نظرات: