بستن
no thumb

چند روز پیش طی خبری به اطلاع شما رساندیم که موزیلا اعلام کرده که مرورگر فایرفاکس به صورت رسمی برای ویندوز ۱۰ منتشر خواهد شد. حال اطلاعات و همچنین تصاویری از محیط مرورگر توسط موزیلا در فضای مجازی منتشر شده است که دیدن آن‌ها خالی از لطف نیست.

با ترنجی همراه باشید…

ظاهرا موزیلا اهداف بزرگی را در سر خود می پروراند و قصد دارد تا مایکروسافت اج را نیامده ضربه فنی کند! این شرکت که در ابتدای عرضه‌ی ویندوز ۸ یک نسخه‌ی بتا از مرورگر خود را در استور ویندوز قرار داد و پس از مدت زیادی آن را به نسخه‌ی رسمی تبدیل کرد و پس از دو هفته این پروژه را تعطیل کرد! قصد دارد تا باری دیگر شانس خود را در استور ویندوز بیازماید و نسخه‌ای هماهنگ تر با طراحی و دیزاین ویندوز را منتشر کند. تیم طراحی مرورگر فایرفاکس به سختی در حال تلاش برای توسعه و طراحی مرورگر خود مبتنی بر ویندوز ۱۰ هستند تا توانایی‌های خود را به دیگران ثابت کنند.

Chad Weiner یکی از اعضای تیم توسعه فایرفاکس و از مدیران موزیلا در مصاحبه با وب‌سایت VentureBeat نکاتی را در این رابطه با مرورگر خود در ویندوز ۱۰ بیان کرد:

هدف ما از ارائه مرورگر خود در استور ویندوز ۱۰ یک انتقال راحت و بدون دردسر برای کاربران ویندوز است. Weiner همچنین افزود: ما می‌خواستیم  مطمئن شویم که می‌توانیم یک تجربه‌ی سطح بالا و درجه یک را در اختیار کاربران ویندوز ۱۰ قرار دهیم. پس ما از ترفند‌های زیرکانه در طراحی این مرورگر استفاده کرده‌ایم و طراحی این مرورگر تفاوت زیادی با نسخه‌های دیگر ندارد و تنها با طراحی ویندوز ۱۰ هماهنگ شده است. ما همچنین در حال تلاش هستیم تا برای مشاهده‌ی بهتر سایت‌ها در مرورگر ردپای طراحی اصلی مرورگر را در ویندوز ۱۰ کمرنگ تر کنیم.

دوست دارید تا با طراحی مرورگر جدید موزیلا در بستر ویندوز ۱۰ آشنا شوید؟ گالری تصاویر به شما کمک خواهد کرد.

windows10-specs-01-persona-light

1_windows10-specs-01-awesome-bar-results-01

1_windows10-specs-01-main-window-01

1_windows10-specs-01-tab-hover

[su_button url=”http://www.neowin.net/news/mozilla-reveals-more-information-about-the-design-philosophy-of-firefox-for-windows-10″ target=”blank” background=”#377431″]neowin[/su_button]

0
0
برچسب ها: fire fox windows10microsoftwindows 10طراحی موزیلا فایرفاکس در ویندوز 10فایرفاکس در ویندوز 10موزیلا فایرفاکس در ویندوز 10موزیلا ویندوز 10

عارف کمانی

نویسنده عارف کمانی

۹نظر

درج نظرات: