بستن
ترنجی

شیائومی از نسخه‌ی جدید MIUI 7 رونمایی کرد

no thumb

امروز شیائومی از نسخه‌ی جدید MIUI در کنار Redmi Note 2 رونمایی کرد. MIUI 7 بر پایه‌ی اندروید ۵٫۱ آبنبات‌چوبی است و شامل چند ویژگی‌ جدید است. در ادامه همراه ترنجی باشید.

یکی از ویژگی‌های جدید، حالت تشخیص چهره در برنامه‌ی Gallery است که می‌تواند چهره را تشخیص دهد و در برگه‌ی People، تصاویر را مرتب کند. این نرم‌افزار حتی قادر به شناسایی حیوانات خانگی است و می‌تواند بین آن‌ها و انسان‌ها فرق بگذارد. MIUI 7 همچنین دارای تعدادی تم جدید است که یکی از آن‌ها، تم صورتی جدید Goddess می‌باشد. تم‌های جدید از فروشگاه MIUI 7 قابل دانلود است.

MIUI 7 دارای یک قابلیت جدید به نام MI Roaming است که می‌تواند به عنوان یک سیم‌کارت مجازی برای زمانی که به خارج از کشور رفته‌اید، عمل ‌کند. این قابلیت به کاربران اجازه می‌دهد تا بتوانند بسته‌های داده را از شیائومی خریداری کنند و از آن‌ها بدون نیاز به سیم‌کارت جدید استفاده کنند. این قابلیت تنها در کشور چین در دسترس است.

MIUI 7 به شما اجازه می‌دهد تا ویدیوها را برای مخاطبین تنظیم کنید و زمانی که شخصی با شما تماس می‌گیرد، پخش می‌شود. حالت Kids یا کودکان که به تازگی اضافه شده است، می‌تواند محتواهای مناسب سن کودکان را برای آن‌ها پخش کند. MIUI ۷، فردا برای Mi 2 ،Mi 2S ،Mi 2A ،Mi 3 ،Mi 4 ،Mi Note ،Redmi و Redmi Note منتشر خواهد شد.

[su_button url=”http://www.gsmarena.com/xiaomi_announces_new_miui_7_based_on_android_51_lollipop-news-13519.php” target=”blank”]GSMARENA[/su_button]

0
0
برچسب ها: MIUI 7Xiaomiشرکت شیائومیشیائومی

۴نظر

درج نظرات: