بستن
ترنجی

قدرتمندترین شورلت کامارو ، کامارو ۲۰۱۶

no thumb

بالاخره انتظارها به پایان رسید و شورلت از کاماروی نسل جدید خود رونمایی کرد و از این هفته خط تولید کامارو ۲۰۱۶ شروع بکار می کند و خریداران در اواسط ماه نوامبر می توانند برای خرید اقدام کنند. در ادامه با ترنجی همراه باشید.
کامارو ۲۰۱۶ را با فورد مستانگ مقایسه می کنند. کامارو SS جدید، وزن خود را کم کرده است و بطور کلی نسبت به نسل قبلی کامارو طراحی آن عوض شده است . کامارو ۰ تا ۱۰۰ را در یک چشم بهم زدن یعنی ۴ تا ۴,۳ثانیه شتاب می گیرد و مانند یک جت می رود.
کامارو در حال ساخت دو مدل SS و LT می باشد. قیمت پایه برای LT و SS37295 دلار و ۲۶ هزار و ۶۹۵دلار تعیین شده است که نسبت به کاماروهای قبلی گران تر است اما با وجود تجهیزات جدید باید این انتظار را هم داشت. از تجهیزاتی که کامارو ۲۰۱۶ دارد می توان به دوربین عقب، کنترل آب و هوای خودکار، صندلی های برقی جلو اشاره کرد.
موتور LT، یک موتور ۲ لیتری V6 توربوشارژی است که ۲۷۵ اسب بخار قدرت دارد و موتور SS که موتوری  ۶٫۲ لیتری V8 است، ۴۵۵ اسب بخار قدرت دارد که قوی ترین کامارو محسوب می شود.
از نظر ظاهر، کاماروی جدید از نسل قبل خود خشن تر به نظر می رسد و چراغ های جلو و عقبش که HID و LED هستند، همچنین پنجره لانه زنبوری جلوی ماشین و ورودی های هوای کوچک در اطراف بدنه و کاپوت ماشین با برجستگی های خاص و خوش فرمش که گویی به خشونت و قدرت ماشین اضافه کرده اند. با وجود ۴۵۵ اسب بخار قدرت می توان صدای اگزوز ماشین را حس کرد که تا چه اندازه می تواند برای دوستداران ماشین لذت بخش باشد.

22

33

[su_button url=”http://www.slashgear.com/chevrolet-finished-the-first-batch-of-2016-camaros-29412139/” target=”blank” background=”#159f84″]Slashgear[/su_button][su_button url=”http://wot.motortrend.com/first_batch_of_2016_chevrolet_camaro_coupes_roll_out_this_week.html/photos/#8″ target=”blank” background=”#159f84″]motortrend[/su_button]

0
0
برچسب ها: تصاویر کامارو 2016رونمایی کامارو 2016کامارو 2016مشخصات فنی کامارو 2016

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۵نظر

  1. این روزا طراحی رادیکالی چراغ ماشین خیلی باب شده در حالی که این نوع چراغا زود از چشم میوفته مثال بارزش هیوندای آزرای قدیمی و جدید خیلیا طراحی آزرای قدیمیو دوست داشتن و دارن چرا؟چون ساده طراحی شده متاسفانه این روزا طراحی رادیکالی مد شده که باعث شده همه ماشینا شبیه هم شن

    0
    0

درج نظرات: