بستن
ترنجی

[شایعه] نسل بعدی دوربین‌های سامسونگ در نمایشگاه CES 2016 رو نمایی خواهد شد

no thumb

شایعات زیادی از افق دوربین‌های سامسونگ  در آینده شنیده می‌شود که در حالت بدبینانه آن خبر از خروج سامسونگ از بازار دارد و ممکن است چنین حرکت مشابهی در دیگر بازارها انجام شود. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

برخی معتقدند سامسونگ به طور کامل بخش دوربین خود را غیر فعال می‌کند و این بخش از تکنولوژی را به بخش دیگری برای توسعه دوربین برای دستگاه‌هایی مثل گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها منتقل خواهد کرد.

با این حال یک شایعه از سوی long time Samsung sources پیش‌بینی می‌کند که این شرکت در حال آماده شدن برای رونمایی دوربین جدید خود در مراسم بین‌المللی رونمایی تجهیزات الکترونیک (CES 2016) در لاس‌وگاس است.

این اجتماع در ماه آینده برگزار خواهد شد اما تا پیش از موعد مراسم سامسونگ در این همایش هر چیزی در مورد بخش دوبین‌های این شرکت ممکن است اتفاق بیافتد. شما در مورد بخش دوربین این شرکت چه طور فکر می‌کنید؟


[su_button url=”http://www.sammobile.com/2015/12/01/samsung-rumored-to-make-major-camera-announcement-at-ces-2016/”]sammobile[/su_button]

0
0
برچسب ها: camerasmasungدوربین سامسونگدوربین های سامسونگنسل جدید دوربین ها سامسونگ

احسان تودجی

نویسنده احسان تودجی

۶نظر

  1. نمیدونم من اینجوری فکر میکنم یا همه اینجوری فکر میکنن، بنظر من لوگوی سامسونگ و نام سامسونگ به دوربین نمیاد. ولی میدونم اگه بخواد وارد رقابت بشه راحت میره صدر جدول فروش و البته انقلابی در صنعت دوربین بپا میکنه.

    0
    0
  2. یه سوال … چرا کامنت من حذف کردید ؟؟؟ به کسی توهین کردم ؟؟؟ یکی از کاربران به خانواده یکی دیگه توهین کرده من بش میگم به خانواده کسی توهین نکن سونی و سامسونگ ارزش توهین به هم ندارن … این پیام چرا باید حذف بشه ؟؟؟

    0
    0

درج نظرات: