بستن
ترنجی

[شایعه] سامسونگ در حال توسعه دستیار مجازی برای دستگاه‌های موبایل است

no thumb

دستیاران مجازی یا دستیاران صوتی دستگاه‌هایی مثل گوشی‌های هوشمند و تبلت ها بهبود یافته‌اند که بسیار مفید واقع باشند، همانند سیری اپل و یا جایگزین آن کورتانا مایکروسافت، سامسونگ هم دستیار مخصوص خود یعنی S Voice را دارد که هنوز به قدرتمندی رقبایش نیست اما شایعه شده که سامسونگ می‌خواهد آن را قدرتمندتر از پیش سازد. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

طبق یک شایعه، سامسونگ توسعه یک دستیار جدید برای دستگاه‌های موبایل را شروع کرده است و مدعی است که  این دستیار بر پایه نرم افزار S Voice کار می‌کند و دارای قابلیت جست و جوی قدرتمند و اطلاعیه‌های هوشمند است. اطلاعات دیگری از  این شایعه اکنون در دسترس نیست. باید دید که این شرکت طبق رسم سابقش این نرم افزار جدید را در کنار سخت افزار جدید قرار می‌دهد! این شائبه را نمی‌توان رد کرد که شاید دستیار جدید در سوم اسفند همراه با رونمایی گلکسی اس ۷ در کنفرانس جهانی موبایل رونمایی شود. به نظر شما سامسونگ می‌تواند این دستیار هوشمند را به پای سیری و کورتانا برساند؟

[su_button url=”http://www.neowin.net/news/insiders-might-soon-get-their-hands-on-windows-10-mobiles-redstone-build” target=”blank” background=”#3ea075″ rel=”nofollow”]neowin[/su_button]

0
0
برچسب ها: دستیار صوتی جدید سامسونگدستیار صوتی گلکسی اس 7گلکسی اس 7

احسان تودجی

نویسنده احسان تودجی

۸نظر

  1. محض اطلاع قبل از اینکه سیری و گوگل ناو ساخته بشن سامسونگ s voice داشت.
   که بعدا اپل اومد از روش اسکی رفت و سیری رو زد
   ولی سامسونگ تا حالا برای پیشرفت دستیار صوتیش کاری نکرده هنوز مثل اولش عقب موندس حالا میخواد ی تکونی بش بده

   0
   0

درج نظرات: