بستن
ترنجی

شاید لومیا ۹۵۰ ایکس ال (Lumia 950 XL) از قلم سرفیس پشتیبانی کند

no thumb

لومیا ۹۵۰ ایکس ال فبلت ۵٫۷ اینچی مایکروسافت است که مشخصات قابل توجه و منحصر به فردی چون اسکنر عینبیه چشم و فلاش ۳ تایی دارد. نمایشگر QHD و پردازنده اسنپدراگون ۸۱۰ برای اولین بار به اکوسیستم ویندوزفون وارد می شوند. اما این دستگاه ۵٫۷ اینچی آیا هیچ بهینه سازی برای تولید محتوا هم دارد؟ آیا می توان با قلم از آن استفاده کرد؟ در ادامه با ترنجی باشید تا یک احتمال جذاب را با هم بررسی کنیم.

Lumia-950-and-950-XL (4)
اگر نگاهی به دیگر فبلت های موجود در بازار بیاندازید، می توانید موفق ترین آن ها را در سری نوت سامسونگ ببینید. دلیل؟! اول نوآوری در استفاده از نمایشگر بزرگ و دوم وجود قلم و بهینه سازی عمیق در رابط کاربری. در اکوسیستم ویندوز تنها سرفیس است که از قلم استفاده می کند و خب سرفیس یک تبلت-پی سی است و نمی توان آن را خیلی قابل حمل (در حد موبایل) دانست. امروز و با توجه به توییت یکی از کارمندان مایکروسافت به نام Nawzil ، می توان کمی امیدوار بود به این که لومیا ۹۵۰ ایکس ال از قلم سرفیس پشتیبانی کند.

درباره لومیا ۹۵۰ و لومیا ۹۵۰ ایکس ال تقریبا همه شایعات به تحقق پیوسته است اما شایعه پشتیبانی از قلم لومیا ۹۵۰ ایکس ال هنوز رد نشده است و البته تایید آنچنان رسمی هم ندارد و فقط توسط حساب کاربری توییتر یکی از کارمندان این شرکت عنوان شده است که لومیا ۹۵۰ ایکس ال به زودی از قلم سرفیس پشتیبانی خواهد کرد.

Lumia-950-and-950-XL (3)

گاهی شرکت ها برخی قابلیت ها هیجان انگیز را کمی بعد از معرفی رسمی عنوان می کنند و دلیل را می توان در دوباره بر سر زبان ها افتادن دستگاه جستجو کرد، شاید مایکروسافت این کار را مد نظر داشته باشد و شاید حتی یک نسخه متفاوت از این فبلت مایکروسافت تولید شود. هنوز مشخص نیست و باید منتظر اطلاعات تکمیلی بود. مسلما به محض انتشار اخبار جدید تر، ترنجی پیگیر آن ها خواهد بود و با شما همراهان همیشگی به اشتراک خواهد گذاشت.

نظر شما درباره لومیا ۹۵۰ ایکس ال چیست؟ با قلم خوشمزه تر می شود؟

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/The-Microsoft-Lumia-950-XL-might-get-Surface-Pen-support-after-all_id74559″ target=”blank” background=”#04c076″]phonearena[/su_button]

 

0
0
برچسب ها: LumiaLumia 950 XLmicrosoftSurface Penترنجیسرفیس پنفبلت مایکروسافت با قلم؟قلم سرفیسلومیالومیا 950 ایکس ال

سینا عطایی

نویسنده سینا عطایی

حال روزگارت به خودت بستگی داره :)

۲نظر

درج نظرات: