بستن
ترنجی

رام‌های سیانوژن‌مد ۱۳ مبتنی بر اندروید مارشمالو (شبانه)، هم‌اکنون برای دریافت در دسترس هستند

no thumb

تیم سیانوژن اخیرا اعلام کرده است که رام‌های سیانوژن‌ CM13 مبتنی بر اندروید ۶٫۰ مارشمالو Nightly (شبانه)، هم‌اکنون برای دریافت در دسترس هستند. CM13، برای چند دستگاه منتشر شده است و کاربران هم‌اکنون می‌توانند از آن استفاده کنند. در ادامه همراه ترنجی باشید.

CM13، برای وان‌پلاس وان (bacon)، نکسوس ۷ (deb & flo)، ال‌جی جی ۴ (h815)، گلکسی تب پرو ۸٫۴ (mondrianwifi)، ال‌جی جی پد ۷٫۰ (v400 & v410)، ال‌جی جی ۳ ورایزون (vs985) و موتو ایکس ۲۰۱۴ (victara) در دسترس است. این شرکت می‌گوید که دستگاه‌های بیشتری به این لیست اضافه خواهند شد.

شرکت سیانوژن به کسانی‌ که هم‌اکنون بر روی CM 12.1 YOG4 یا CM 12.1 YOG7D هستند، توصیه می‌کند که به رام‌های Nightly (شبانه) به‌روزرسانی نکنند اما اگر با این رام‌ها که دارای باگ‌های زیادی هستند، مشکلی ندارند، می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. رام snapshot که باگ کمتری نسبت به رام شبانه دارد، در ژانویه ۲۰۱۶ منتشر خواهد شد.

اگر شما از ۱۲٫۱ شبانه استفاده می‌کنید و می‌خواهید بیلد جدید را بدون استفاده از گزینه‌ی “Wipe Data/Factory Reset” فلش کنید، باید افزونه‌ی شخص ثالث خود را به‌روزرسانی کنید.

[su_button url=”http://www.gsmarena.com/marshmallowbased_cyanogenmod_13_nightly_builds_now_available_for_download-blog-15172.php”]GSMARENA[/su_button]

0
0
برچسب ها: androidAndroid marshmallowCyanogenMod 13اندرویداندروید مارشمالوسیانوژن‌مد

۶نظر

درج نظرات: