بستن
اخبارسامسونگ

سامسونگ ۳۰ هزار نوت ۷ ایمن طی دو روز گذشته در کره جنوبی به فروش رسانده است

samsung-galaxy-note-7-review-018

آب رفته به جوی باز می‌گردد

در حالی که بسیاری از طرفداران خوش بین سامسونگ نیز انتظار فروش خوب گلکسی نوت ۷ را در روزهای اولیه عرضه مجدد نداشته‌اند اما ظاهرا مشتریان زیادی در کره جنوبی دست به نقد هستند!

با ترنجی همراه باشید…

بعد از اتفاقاتی که برای گلکسی نوت ۷ اتفاق افتاد تقریبا تمامی افراد کار این تلفن را تمام شده در نظر می‌گرفتند اما سامسونگ توانسته است با عرضه مجدد گلکسی نوت ۷ در کره جنوبی ، طی دو روز ۳۰ هزار عدد از این پرچمدار زخم خورده را به مشتریان بفروشد.

samsung-note-7-9845-0

فروش این تلفن از چند روز پیش ( ۱ اکتبر) مجددا در اکثر مناطق جهان آغاز شده است و نسخه ایمن نوت ۷ در کره جنوبی هم اکنون برای خرید در دسترس است. براساس آخرین اطلاعات این تلفن در روز بیش از ۱۰ هزار بار در کره جنوبی فروخته می‌شود که آمار قابل توجهی است. کره نخستین کشوری است که فروش نوت ۷ در آن مجددا آغاز شده است و به طبع آن چند کشور دیگر نیز در روزها و ساعات قبل ، فروش این تلفن پر ماجرا را آغاز کرده‌اند.

نظر شما در این رابطه چیست؟

sammobile

0
0
برچسب ها: سامسونگکره جنوبیگلکسی نوت 7نوت 7

عارف کمانی

نویسنده عارف کمانی

۵نظر

  1. بازگشت قاتل گوشیها،بیا تو رو ناموست زود بیا که مردیم از انتظار،بهترین گوشی ۲۰۱۶،این امار فروش فقط تو کره جنوبی اونم تو دو روز عالیه و نشان از این داره مردم منتظر این غول دنیای تکنولوژی هستن،ترول ها دهنتون بسته شد؟؟؟؟دیدید گفتم برگرده بیشتر فروش میکنه؟؟؟؟؟؟نوت های سامسونگ هیچ وقت هیچ برندی بهش نمیرسن.چون سری نوت چهار سال تکنولوژیش از برندهای دیگه جلوتره.

    0
    0

درج نظرات: