بستن
ترنجی

سامسونگ در حال ساخت برنامه News اخصاصی خود می‌باشد

no thumb

اپل در WWDC 2015 از یک برنامه اختصاصی به نام News رونمایی کرد و با استقبال کاربران مواجه شد. امروز هم طی گزارشی معلوم شد که سامسونگ نیز که یکی از رقبای بزرگ اپل به شمار می‌آید در حال ساخت برنامه اختصاصی خود بوده که در هفته های آینده اولین نسخه بتای آن منتشر خواهد شد. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

سامسونگ تیمی را به همراه شرکت Axel Springer تدارک دیده است که در حال ساخت برنامه ای مشابه آن چه در iOS 9 دیده بودیم، هستند. اگر پیگیر دنیای تکنولوژی بوده باشید، این برنامه از میان منابع مهم و اصلی، به توجه به علایق شخصی شما، مطالب مورد نظرتان را گلچین می‌کرد و با شکل زیبایی نشان می‌داد.

شرکت سامسونگ به همراه تیم اکسل اسپرینگر در حال ساخت برنامه ی UPDAY هستند؛ این پلتفرم اخبار های گوناگون و در دسته های مختلف را جمع آوری کرده و به دستگاه های هوشمند سامسونگ می‌آورد.

UPDAY به کاربران اجازه می‌دهد به طیف وسیعی از اخبار و مطالب دسترسی داشته باشند و بر حسب علایق‌شان انتخاب و استفاده کنند. الگوریتم بکار رفته شده باعث می‌شود که کاربر با توجه به نیازش، از اخبار با منابع خبری مختلف بهره ببرد.

نظر شما چیست؟

[su_button url=”http://www.geeky-gadgets.com/samsung-is-launching-its-own-news-app-for-galaxy-devices-01-09-2015/” target=”blank” background=”#159f84″]geeky-gadgets[/su_button]

0
0
برچسب ها: Newsاپلسامسونگ

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۴نظر

درج نظرات: