بستن
ترنجی

سامسونگ به ۴۰ درصد از بازار گوشی های هوشمند هند دست یافته است

no thumb

سامسونگ اظهار داشت که سهم بازار گوشی‌های هوشمند خود در هند که سومین بازار بزرگ گوشی‌های هوشمند در جهان است را از ۳۵ درصد در ماه ژانویه (دی ماه) به ۴۰ درصد در ماه ژوئن (خرداد ماه) افزایش داده است. این ادعا در داده‌های شرکت تحقیقات بازار GfK صدق می‌کند. در ادامه همراه باشید.

سامسونگ خاطر نشان کرد که سهم بازار ما در گوشی‌های هوشمند در ماه ژوئن امسال به ۴۰ درصد رسیده است همچنین طبق گفته‌های بازاریابی‌های خصوصی سامسونگ در هند ” Asim Warsi ” با عرضهٔ گلکسی آ ۸ به بازار امید به رشد متوالی این شرکت در ۶ ماه آینده در بازار گوشی‌های هوشمند است.

شایان ذکر است که در سال ۲۰۱۵، سامسونگ بالغ بر ۱۶ گوشی هوشمند از جمله گوشی تایزنی خود یعنی Z1 را در این بازار عرضه کرده و فروش خوبی نیز برای این شرکت رقم خورده است. به گفته این منبع، بازار گوشی‌های هوشمند هند، بازاری ایده آل برای رشد است.

البته سامسونگ دو گوشی هوشمند، دو سوگلی خود را هنوز معرفی نکرده است. زمان این پرده برداری ۲۲ مرداد ماه ذکر شده است، زمانی که تمام چشم‌ها به شاهکار این شرکت در ردهٔ فبلت ها خواهد بود.

[su_button url=”http://m.gsmarena.com/samsungs_indian_smartphone_market_share_has_crossed_40_company_claims-news-13393.php” target=”blank” background=”#06a570″]gsmarena[/su_button]

 

0
0
برچسب ها: بازار گوشی های هوشمندسامسونگنوت 5هند

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۶نظر

درج نظرات: