بستن
اخبارسامسونگ

سامسونگ به طور موقت تولید گلکسی نوت ۷ را متوقف کرد [بروزرسانی]

samsung-galaxy-note-7-16

بر اساس گزارش منتشر شده از رسانه Yonhap در کره جنوبی، سامسونگ به صورت موقت تولید گلکسی نوت ۷ را متوقف کرده است. این خبر توسط یکی از شرکای اصلی سامسونگ منتشر شده و هنوز از منابع خود سامسونگ صحبتی به میان نیامده است. اتفاقات اخیر پس از رونمایی از گلکسی نوت ۷  باعث این دستگاه به یکی از پر حاشیه‌ترین دستگاه‌های سامسونگ تبدیل شود البته حاشیه بسیار منفی فروش کاملا بدی را هم رقم زد. در ادامه همراه باشید.

همانطوری که در خبر قبلی برای شما اعلام کردیم در مورد نوت ۷ هم اپراتور AT&T فروش خودش را قطع کرده است و رسما اگر بر روی این اپراتور باشید و بخواهید دستگاه خودتان را هم عوض کنید، دیر شده است و کلا هیچ پشتیبانی نخواهد داشت. در دیگر کشور‌های مطرح هم فروش این دستگاه کاملا در حاشیه قرار گرفته است و حتی خطوط هواپیمایی ایران هم از ورود دستگاه نوت ۷ جلوگیری می‌کنند.

دستگاهی که می‌توانست بهترین دستگاه سامسونگ باشد به صورت کلی خاموش شد و نوت ۷ به عنوان یک اشتباه بزرگ این شرکت باقی خواهند ماند. اتفاقاتی که رخ داده است، فکر بسیاری از افراد را به این دستگاه برگردانده است پس حتی اگر سامسونگ نسخه‌ای کاملا اصلاح شده را هم وارد بازار کند باز هم نمی‌تواند فکر قبلی را درست کند. در هر صورت باید منتظر باشید تا ببینیم دستگاه بعدی این شرکت چه مشخصاتی خواهد داشت!

بروزرسانی

سامسونگ در واکنش به توقف تولید نوت ۷ گزارش داده است که از نظر میزان تولید این دستگاه، تغییراتی صورت گرفته است تا بتوان پاسخ درست و بهتری برای تعویض نسخه‌ای فعلی به نسخه امن داشته باشیم و همچنین بتوان کنترل بهتری بر روی کیفیت؛ این که این تغییرات باعث توقف در خط تولید انبوه باشد یا کاهش ملوم نیست ولی هر چه باشد، نوت ۷ سامسونگ به میزان قبلی تولید نخواهد شد!

www.phonearena.com
0
0
برچسب ها: سامسونگ گلکسی نوت 7فروش گلکسی نوت 7قطع تولید گلکسی نوت 7گلکسی نوت 7

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۱۶نظر

 1. درسته باتریش مشکل داشت همه قبول داریم ولی باید قبول کرد که مشخصاتش فوقالعاده بود بعد دو سه سال یهو یه گوشی کامل و بی نقص معرفی شد که اونم از بدشانسی اینطور شد ولی امیدوارم نسخه سالمش رو بفرسته بازار که مطمعنا قیمتش هم در حد اس ۷ میشه و من میخرمش

  0
  0
  1. منظورت از بی نقص بودن چیه؟
   خشپذیری عجیب صفحش؟
   یا مشکل جا رفتن قلمش؟
   یا انفجاراتش؟

   میگی درسته مشکل باتری ثاشت ولی…

   خب ببخشید مگه باتری جزء گوشی نیست؟
   مثل اینکه بگی خیلی ماشین خوبیه ولی موتورش منفجر میشه اما واقعاً ماشین راحته خخخخ مسخرس

   #تعصب = #توهم

   0
   0
 2. روش نمیشه بگه کلا بیخیالش شدم. سامسونگ دستش خودش نیست،خدا بخواد کسیو که سالها با کلاهبرداری و رشوه و خریدن کلی سایت جیب مردمو خالی کنه اینجوری به ذلت میرسونه. عبرتی شد برای طرفداراش تا برای طرفدارای بزرگترین برند جهان سونی هم شاخ نشن چون برندی که سبزی فروشه گوشی زدنش میشه همین نوت۷ و s7 وs6 که بنجلی و نارنجکی بیش نبودن.

  0
  0
    1. دوست عزیز دیجیاتو تکذیبیه ایی رو که تو پست آپدیتش نوشته مربوط به تماسشون با نمایندگی سامسونگ در ایران بوده و چیزی که الان ترنجی دنبالش هست و دوست داره در اختیار کاربرانش قرار بده تکذیبیه و یا هر چیز دیگری از سوی کمپانی اصلی سامسونگ هست نه نمایندگی سامسونگ در ایران

     0
     0

درج نظرات: