بستن
ترنجی

سامسونگ، مبارزات حقوقی خود را با اپل به دادگاه‌عالی ایالات‌متحده می‌کشاند

no thumb

همان‌طور که مطلع هستید، سامسونگ اعلام کرده است که مبلغی در حدود ۵۴۸ میلیون‌دلار را به اپل پرداخت می‌کند. این شرکت کره‌ای به‌تازگی، از دادگاه عالی ایالات‌متحده درخواست کرده که درباره نقض اختراع پتنت‌های اپل از سوی خود، اظهارنظر نماید. همراه ترنجی باشید.

البته سامسونگ در پرداخت جریمه خود، کمی خوش‌شانس بوده؛ این شرکت، تنها به پرداخت نیمی از جریمه اصلی خود محکوم شده است. در جدیدترین ادعای سامسونگ، این سازنده کره‌ای ادعا دارد که اطلاعات کافی برای قضاوت درباره مسائل مربوط به ثبت‌اختراع، به هیئت منصفه نرسیده است.

موارد مطرح‌شده در دادگاه‌عالی، توسط قضات انتخاب می‌شود و هیچ‌ تضمینی وجود ندارد که سامسونگ، به نتیجه‌ای دست یابد. علاوه براین، سامسونگ تلاش می‌کند تا قانوت ثبت‌اختراع فعلی را به‌چالش کشیده و آن‌را برای زمان حاضر، نامناسب بداند. این شرکت مدعی است در صورتی‌که رویه حقوقی فعلی حفظ شود، بر نوآوری، اثر منفی خواهد داشت و رقابت بین سازندگان را بی‌معنی می‌کند.

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/Samsung-takes-its-patent-fight-with-Apple-all-the-way-to-the-Supreme-Court_id76644″ target=”blank” background=”#3ea075″ rel=”nofollow”]phonearena[/su_button]

0
0
برچسب ها: اپلدعوای اپل و سامسونگدعوای حقوقی اپل و سامسونگسامسونگ

محمد جهانی

نویسنده محمد جهانی

۷نظر

درج نظرات: