بستن
مطالب ترنجی

سونی از ساعت‌هوشمند جدید خود با صفحه‌نمایش جوهر الکترونیکی بر روی ساعت و بند رونمایی کرد

no thumb

امروز سونی نسخه‌ی جدید ساعت FES Watch را با طراحی جدید معرفی کرد. FES Watch U به یک صفحه‌نمایش e-ink (جوهر الکترونیکی) مجهز شده و با گوشی‌تان جفت می‌شود. جالب است بدانید که این ساعت‌هوشمند به یک صفحه‌نمایش e-ink انعطاف‌پذیر مجهز شده است؛ این صفحه‌نمایش انعطاف‌پذیر می‌تواند امکانات تازه‌ای را برای ساعت‌های هوشمند به ارمغان بیاورد. در ادامه همراه ترنجی باشید.

سونی به‌عنوان شرکتی که می‌خواهد به جنبه‌ی مد ساعت اهمیت دهد، از نام FES برای این ساعت استفاده می‌کند. ساعت‌هوشمند جدید سونی دارای یک دکمه برای استفاده است و به‌همین دلیل، ممکن است این ساعت با سلیقه‌ی بعضی از کاربران یکی نباشد. به‌دلیل وجود صفحه‌نمایش e-ink یا جوهر الکترونیکی، بند این ساعت از یک بند چرمی سنتی، پلاستیکی یا پارچه‌ای ضخیم‌تر است.

برای مدل سیاه این دستگاه، سونی از مواد با کییفیت عالی، مانند فولاد و شیشه‌ی یاقوت کبود برای بدنه‌ی ساعت استفاده می‌کند و دیگر مدل‌های آن، دارای شیشه است. با وجود صفحه‌نمای جوهر الکترونیکی، باتری ساعت‌هوشمند FES Watch U تا سه هفته دوام می‌آورد. همچنین این ساعت، ضدآب است و در زیر آب نیز کار می‌کند.

سونی، این ساعت را با ۱۲ واچ فیس و بند مختلف عرضه خواهد کرد و شما خواهید توانست تا ۲۴ طرح مختلف را بر روی ساعت خود ذخیره کنید. به‌نظر نمی‌رسد که سونی قصد داشته باشد تا این ساعت‌هوشمند را در خارج از کشور ژاپن عرضه کند. با این حال، سونی کمپینی را راه‌اندازی کرده است تا نظر مردم را درباره‌ی این ساعت بپرسد و ببیند که آیا مردم، علاقه‌مند به خرید آن هستند.

نظر شما چیست؟

[su_button url=”https://techcrunch.com/2016/08/29/sonys-new-smartwatch-features-an-e-ink-display-on-the-watch-and-the-band/” target=”blank” text_shadow=”0px 0px 0px #000000″]techcrunch[/su_button]

0
0
برچسب ها: smartwatchsonyساعت هوشمندسونی

۹نظر

درج نظرات: