بستن
ترنجی

ساعت‌های هوشمند سامسونگ گیر اس ۲ در فروشگاه‌ها موجود شد

no thumb

ماه‌ها پس از آنکه تقاضای بسیار زیادی از اپل واچ گزارش شد سامسونگ دوستان می‌توانند نسخه بعدی ساعت‌های هوشمند گیر اس ۲ را برای دستگاه‌های خود خریداری کنند. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

تنها یک ماه بعد از رونمایی این ساعت‌های هوشمند در نمایشگاه IFA برلین سامسونگ بطور رسمی گیر اس ۲ و گیر اس ۲ کلاسیک را عرضه کرده است. این دستگاه‌ها که بجای اندروید گوگل از سیستم عامل تایزن سامسونگ بهره می‌برند به ترتیب با قیمت ۲۹۹ دلار و ۳۴۹٫۹۹ دلار ارزشگزاری شده اند و با تمامی گجت‌های دارای اندروید ۴٫۴ و بالاتر از آن می‌توانند کار کنند.

این وسایل از برنامه‌های ثالث نظیر Nike+ Running, Samsung Milk Music, ESPN, CNN, Bloomberg و Yelp پشتیبانی می‌کنند. اس ۲ که بهترین گزینه برای تمرین‌های ورزشی است با بند‌های لاستیکی همراه است این درحالی است که اس ۲ کلاسیک با بند چرمی یک گزینه خاص و شیک دیگر در اختیار شما می‌گزارد.

این محصول اکنون که در فروشگاه‌هایی نظیر بست بای آمازون فروشگاه‌های مکی و همچنین وبسایت سامسونگ  قرار دارد در فروشگاه‌های مکی با برچسب ۵۰ دلار دیده می‌شود بنابر این یک گزینه مناسب برای خرید می‌باشد. آیا شما هم در آینده این گجت را خریداری می‌کنید؟

[su_button url=”http://www.neowin.net/news/samsung-gear-s2-and-s2-classic-smartwatches-available-in-stores” target=”blank” background=”#159f84″]neowin[/su_button]

0
0
برچسب ها: ساعت‌ هوشمندساعت‌های هوشمند سامسونگساعت‌های هوشمند سامسونگ گیر اس 2سامسونگگیر اس 2

احسان تودجی

نویسنده احسان تودجی

۱ نظر

درج نظرات: