بستن
ترنجی

رویارویی در یک خانواده: لومیا ۹۵۰ و لومیا ۹۵۰ ایکس‌ال با لومیا ۹۳۰ و لومیا ۱۵۲۰

no thumb

هفته‌ی گذشته گوشی‌های رده بالا و هوشمند سری لومیا توسط مایکروسافت معرفی شدند در حالی که لومیا ۹۳۰ در سال ۲۰۱۴ با برند نوکیا معرفی شد، اما این بار مایکروسافت لومیا ۹۵۰ و مایکروسافت  ۹۵۰ ایکس‌ال با برند مایکروسافت معرفی شدند. این دو دستگاه با ویندوز ۱۰ از پیش نصب شده عرضه می‌شوند و مشابهات زیادی دارند که می‌توانند موفقیت آمیز باشند. لومیا ۹۵۰ می‌تواند جایگزینی برای لومیا ۹۳۰ و لومیا ۹۵۰ ایکس‌ال جایگزینی برای لومیا ۱۵۲۰ به عنوان بزرگترین عضو این خانواده که در سال ۲۰۱۳ معرفی شدند باشد. با ترنجی باشید تا ببینیم در مقایسه چه تفاوت‌هایی می‌بینیم.

با مقایسه کلی به سراغ این دستگاه‌ها می‌رویم. مقایسه اصلی باید با حضور فیزیکی دستگاه‌ها انجام شود و ما تا آخر آبان ماه که این دو دستگاه راهی بازار می‌شوند برای مقایسه کلی صبر می‌کنیم. در جداول زیر می‌توانید با یک نگاه به تفاوت‌های آنها پی ببرید اما این نکته را در نظر داشته باشید که لومیا ۹۳۰ و لومیا ۱۵۲۰ به ویندوز ۱۰ به‌روزرسانی می‌شوند که در جدول این نکته قرار نگرفته است.

جدول۱ :

950

جدول ۲:950xl

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/Old-meets-new-Microsoft-Lumia-950-and-950-XL-vs-Nokia-Lumia-930-and-Lumia-1520-specs-comparison_id74593″ target=”blank” background=”#159f84″]Phonearena[/su_button]

0
0
برچسب ها: ترنجیلومیالومیا 1520لومیا 930لومیا 950لومیا 950 ایکس‌النوکیا

احسان تودجی

نویسنده احسان تودجی

۱ نظر

درج نظرات: