بستن
ترنجی

رونمایی کوالکام از اسنپدراگون ۸۲۰ ؛ سرعت LTE تا ۶۰۰Mbps همراه با شارژر سریع‌تر

no thumb

اکنون خود را برای رقابتی سخت تر آماده کرده‌ایم. اسنپدراگون ۸۲۰ نیز وارد دنیای رقابت پردازنده‌ها شد. دو مشخصه اصلی در این چیپست فعلا منتشر شده است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. همراه باشید.

این اولین چیپستی است که از super-fast 600Mbps LTE-Advanced پشتیبانی می‌کند. رکورد قبلی سرعت ۴۵۰Mbps را شکست و اکنون با سرعتی بسیار بیشتر در دنیای اسمارت فون به ارمغان رسیده است البته باید این نکته را نیز ذکر کرد که سرعت آپلود در این جیپست برابر با ۱۵۰Mbps و در نهایت با لایسنسی جدید در چیپست ها رو به رو هستیم که آن را  LTE-U می‌نامیم(ممکن است نام رسمی این درجه از LTE بعدا مشخص شود). در مورد تکنولوژی multi-gigabit 802.11ad وای فای برای شما نگفتیم؟ پس این را نیز به لیست ویژگی های چیپست جدید کوالکام اضافه کنید.

quickcharge-3

اسنپدراگون ۸۲۰ توجه خاصی به شارژ سریع دستگاه داشته است. Quick Charge 3.0 به نسل جدید چیپست های این شرکت اضافه شده است که می‌تواند ۲۷ درصد در زمان شارژ دستگاه ها کمک ویژه‌ای داشته باشد. در مقایسه با  Quick Charge 2.0 باید اشاره کنیم که اکنون در حدود ۴۵ درصد بهینه تر شده و تکنولوژی تشخیص ولتاژ لازم برای دستگاه مورد را نیز دارا می‌باشد که با این جساب کمترین آسیب فیزیکی به دستگاه وارد خواهد شد.

qualcomm-chips-2016

این یک رونمایی اولیه از چیپست اسنپدراگون ۸۲۰ بود و هنوز بسیاری از تکنولوژی های استفاده شده در آن رونمایی نشده است که ممکن است این فاصله تا رونمایی حتی به سال آینده نیز برسد. منتظر اخبار بیشتر در این مورد و پردازنده‌های جدید باشید. نظر شما چیست؟

[su_button url=”http://www.engadget.com/2015/09/14/snapdragon-820-600mbps-lte-and-quick-charge-3/” background=”#5ab28d”]engadget[/su_button]

0
0
برچسب ها: اسنپدراگون 820رونمایی از اسنپدراگون 820مشخصات اسنپدراگون 820

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۶نظر

درج نظرات: