بستن
ترنجی

رونمایی از ۲ محصول جدید مدیران خودرو

no thumb

مدیر بازاریابی و فروش شرکت مدیران خودرو از عرضه زودهنگام تیگو ۵ و ام وی ام ۱۱۰ جدید، خبر داد.

امیر حسن امیری خاطر گفت: همکاری‌های بلند مدت دو شرکت مدیران خودرو و چری به تولید خودروهای لوکس چری با برند‌ MVM طی سالهای متمادی در کشور شده است؛ در این راستا قرار است برخی از خودروهای لوکس شرکت چری در کارخانه مدیران خودرو تولید و با برند چری از طریق شبکه نمایندگی های فروش شرکت مدیران خودرو به بازار عرضه شوند.

وی افزود: در حال حاضر زیرساخت‌های لازم برای ارائه خدمات پس از فروش این محصول فراهم شده است.

امیری ادامه داد: خودروی تیگو ۵ یک خودروی لوکس و حاصل کار تیم طراحی و مهندسی بین‌المللی چری است که عمدتا از مهندسین بنام اروپایی هستند؛ این SUV پیشرفته دارای گیربکس اتوماتیک CVT و تجهیزات به روز رفاهی و همچنین آپشن‌های متنوع در سطح بسیار بالا است که از مشخصه‌های این خودروی لوکس فول آپشن است.

photo_2015-08-08_13-21-07

وی با بیان اینکه با توجه به تحقیقات صورت گرفته در سالهای اخیر، سگمنت خودروهای لوکس شاسی بلند در ایران از تقاضای بالایی برخوردار است ادامه داد: با توجه به ویژگیهای بارز این محصول و کیفیت و آپشن های آن‌، انتظار فروش موفقیت آمیز آن در بازار وجود دارد.

امیری خاطر نشان کرد: شرکت مدیران خودرو با همکاری چری برنامه گسترده‌ای را برای عرضه دیگر محصولات جدید به بازار کشور دارد.

همچنین خودرو ام وی ام ۱۱۰ جدید محصول دیگر شرکت مدیران خودرو است که به زودی با قیمتی زیر ۳۰ میلیون تومان وارد بازار می شود.

photo_2015-08-08_13-21-15 photo_2015-08-08_13-21-18

machinemag

0
0
برچسب ها: ام وی ام 110خودرومدیران خودرو

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۱۳نظر

 1. به به عجب ماشینی عجب افتخاری نصیب ایرانی و ایرانی میشه هر ایرانی یک خودروی چینی به به چقدر زیبا و رومانتیک چقدر ارزون و بصرفه و خوب بهترین خرید و بهترین افتخار واسه هر ایرانی خودرو چینی افتخار ایرانی -ترنجی جان خوب شد؟؟ خوشت اومد؟همون جور که دوس داشتی نوشتم سانسور نکن

  0
  0
   1. آقای پیکا درسته ما خودروساز نیستیم ولی احمق هم نیستیم که خودروی چری یا همون MVM رو به اسم لوکس به ما بندازن.
    این شرکت MVM هم از دزدترین مونتاژکن های ایرانه. چقدر هم سعی دارن به اروپا وصلش کنن. طراحی مال مهندسای اروپاییه!!!
    اگه خودروی درست و حسابی و لوکسیه و در عین حال ایمن هم هست، چرا به کشورهای طراز اول دنیا صادر نمیشه؟ چرا به آمریکا و آلمان و بریتانیا نمیفرستن؟ چون کشوری که به سرمایه مردمش و اهمیت جون اونها ارزش میده، هیچوقت این ارابه ها رو وارد نمیکنه.

    0
    0

درج نظرات: