بستن
ترنجی

رندر‌هایی از الجی نکسوس ۵ برای سال ۲۰۱۵ ؛ صفحه‌نمایش ۵٫۲ اینچی همراه با سنسور اثرانگشت

no thumb

جمع اسمارت‌فون های سال ۲۰۱۵ هنوز کامل نشده است. به نظر می‌رسد دستگاه های گوگلی امسال در دو نمونه خود را نشان دهند. هر ساله گوگل با کمک یکی از شرکت های مطرح در زمینه اسمارت‌فون دستگاهی را تولید می‌کند که از نظر اجرای سیستم عامل اندروید در بهترین حالت قرار داشته باشد. با توجه به خبر های لو رفته امسال دو دستگاه معرفی خواهد شد. دستگاهی با نشان الجی و دستگاهیی دیگر با سبک و سیاق هوآوی؛ اکنون رندر هایی از نکسوس ۵ الجی برای سال ۲۰۱۵ منتشر شده است. در ادامه همراه باشید.

اطلاعات زیر توسط uSwitch و OnLeaks منتشر شده است. بر اساس منابع خبری این دو تصویر برای نمایش دستگاه جهت تولید لوازم حانبی مورد استفاده قرار می‌گیرد. با هم ببینیم:

LG-Nexus-5-2015-renders.jpg

LG-Nexus-5-2015-renders.jpg-6

LG-Nexus-5-2015-renders.jpg-3

LG-Nexus-5-2015-renders.jpg-2

LG-Nexus-5-2015-renders.jpg-4

LG-Nexus-5-2015-renders.jpg-5

LG-Nexus-5-2015-renders.jpg-8

همانطوری که انتظار داریم این دستگاه دارای صفحه نمایش ۵٫۲ اینچی است. در اندروید جدید استفاده از سنسور اثرانگشت به صورت یک قابلیت بومی سازی شده، اجرا شده است. آوردن این قابلیت به عنوان قسمتی از سیستم عامل منفعت های زیادی دارد و استفاده از اثرانگشت در اپلیکیشن های ثالث را بیشر نشان می‌دهد. آنطور که تصاویر بالا برای ما نشان می‌دهد، نکسوس ۵ الجی برای سال جاری دارای پورت USB Type C خواهد بود. از نظر ظاهری در ضخیم ترین قسمت دستگاه، ضخامت ۹٫۸mm را لمس می‌کنیم. به نظر نمی‌رسد الجی به سراغ بدنه های فلزی برود که اگر نرود دچار یک سری حاشیه سازی هایی خواهد شد مخصوصا این که می‌داینم هوآوی قرار است دستگاهی تمام فلزی را معرفی کند. چند ماه آینده منتظر اخبار رسمی از این سو باید باشیم. نظر شما چیست؟

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/LG-Nexus-5-2015-renders-and-video-claim-5.2-inch-screen-rear-mounted-fingerprint-scanner_id72677″]phonearena[/su_button]

0
0

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۹نظر

  1. شیک و زیباست – دوربین پشتش کاش بیرون زدگی نداشته باشه الان شبیه دوربین لومیا شده (یادم نیس کدوم مدلش فک کنم ۹۲۵) – حاشیه بالا و پایینش یکم زیاده که اونم ب خاطر اسپیکر قابل چشم پوشیه – اثر انگشتو قشنگ دراورده – متاسفانه IR هم نداره |
    آقای مخملی خبری از G4 pro نیست؟! معلوم نیست کی معرفی میشه؟! راستی nuclun جدیدو خبرشو نمیذارین؟

    0
    0

درج نظرات: