بستن
ترنجی

رسمی: نوکیا در حال بازگشت به صنعت اسمارت‌فون توسط پیدا کردن شرکای جهانی است

no thumb

در دنیای کنونی برای تجارت دو نوع دیدگاه وجود دارد. یا باید برند سازی انجام دهید و یا خود شما از صفر تولید تا ۱۰۰ درصد فروش را بر عهده بگیرید. برای نمونه به سامسونگ نگاه کنید. از کوچکترین قطعه تا اخرین قسمت فروش را در دست دارد اما در عوض اپل چطور؟ اپل یک برند تلقی شده و طراحی تحویل می‌دهد، اسمارت فون کامل پس می‌گیرد! تولید کننده شناخته نخواهد شد اما نوکیا نیز وضعیتی بین این دو حالت دارد که گویا تصمیم گرفته است به حالت برند گونه بیشتر روی بیاورد. در ادامه همراه باشید.

Robert Morlino از سخنگویان نوکیا به صورت رسمی اعلام کرد که این شرکت قصد دارد بار دیگر وارد بازار گوشی‌های هوشمند شود، اما در صورت اجرای این برنامه، تولید دستگاه‌ها به شرکت دیگری واگذار خواهد شد و نوکیا وارد فرایند تولید نمی‌شود. البته نوکیا با یادآوری فروش بخش دستگاه‌هایش به مایکروسافت، افزوده که همزمان با این فروش، فرایند “تولید، بازاریابی و کانال‌های توزیع” را نیز به مایکروسافت واگذار کرده است! سیاستی که نوکیا در پیش خواهد گرفت، در این شرایط، راه صحیح بازگشت به بازار گوشی‌های هوشمند خواهد بود. شما اگر به اطراف خود نگاه داشته باشید، با این که مدت زیادی است اسمارت فون ها رده بالایی از نوکیا ندیده‌ایم اما هنوز هم برند با اصالت و بزرگی شناخته خواهد شد.

این شرکت فنلاندی در اطلاعیه خود نوشته که به دنبال یک “شریک جهانی” است که بتواند تولید، فروش و بازاریابی دستگاه‌های با برند نوکیا و پشتیبانی از مشتریان را بر عهده بگیرد. نوکیا بار دیگر تاکید کرده که بر اساس قراردادش با مایکروسافت، قطعا تا قبل از سه‌ماهه چهارم سال ۲۰۱۶ هیچ گوشی با برند نوکیا به بازار نمی‌فرستد. البته این شرکت در مدت زمان باقیمانده بر روی طراحی دستگاه‌هایش کار خواهد کرد. هم‌اکنون نوکیا تبلت N1 را لایسنس کرده و آن را به کمک فاکس‌کان تولید و به فروش می‌رساند.

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/Nokia-officially-looking-for-a-world-class-partner-to-re-enter-the-smartphone-business_id71492″ target=”blank” background=”#46bfb1″]phonearena[/su_button]

0
0
برچسب ها: اسمارت فونبازگشت نوکیاگوشی های نوکیانوکیا

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۳۰نظر

 1. خداروشکر که امتحان عالی بودن گوشیهاش رو داده 😉
  به نظرم میخواد اون برند بی اصالت اسکی رو ورشکست کنه وای من چقدر منتظر اون روزم تا تکنولوژی سالم بدون هیچ دزدی و کلاه برداری داشته باشیم :good:
  پس به امید نابود شدن کمپانی های بی اسالت :rose:

  0
  0
  1. بی اسالت خخخخخخخ!!!! :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

   خدای من این فنای سونی چقدر بی سوادن لااقل بگو میخوای اراجیف بنویسی و از سر بی کاری بیای اینجا ترول بازی کنی ادبیات و سواد نوشتاریت رو درست کن که کسی اگر خواست جوابتو بده به سوادت نخنده خخخخخخخ B-)

   0
   0
 2. خیلی سخته کارش
  رقابت با سامی و چینی ها و بقیه برند های معروف تو اندروید
  عدم استقبال از وین فون
  موندم می خواد چی کنه ولی یه چیزی پشت نوکیا هست به اسم علاقه مردم
  خودم عاشقشم ولی خوب گند زد
  مطمئناً نمی تونه مثل قدیم بشه ولی همین دیگه

  0
  0
 3. همه باش خاطره دارن.
  یادش بخیر چن سال پیش میخواستیم گوشی بخریم بین سونی اریکسون و نوکیا انتخاب میکردم.نوکیا داشتن تو اون موقع چه کلاسی داشت!!n95 n72 و … خودم یه ۵۸۰۰ داشتم و هنوز تو خونس!البته دوبار کوبوندمش با قدرت تو دیوار ال سی دیش سوخت!دوبار ال سی دی خریدم براش!! :wacko: :wacko: دوربینشم تو زمان خودش خدای دوربینا بود مث n95 سونی اریکسون هم داشتم ولی ۵۸۰۰ چیز دیگه ای بود!
  حیف که الان دوتاشون وضعشون خوب نیس.

  0
  0

درج نظرات: