بستن
ترنجی

دو مرد چینی قصد داشتند برای خرید آیفون ۶ اس کلیه خود را بفروشند!

no thumb

هیچ کس شک ندارد که پرچمداران جدید اپل یک گوشی عالی هستند، آن ها طراحی خوبی دارند و امکانات قابل توجهی که در آن تعبیه شده، هر کاربری را مجاب به خرید می‌کند. شاید برخی از مردم به راحتی بتوانند از پس پرداخت هزینه این دستگاه برآیند اما شمار بزرگی از مردم هم نمی‌توانند همچین پرداختی را صرف یک دستگاه تلفن همراه انجام دهند. برخی شاید اصطلاحاً “بی‌خیال” خرید دستگاه شوند؛ اما چه تعداد وجود دارد که حاضر به یکی از کلیه های خود شوند تا قادر به خرید این پرچمدار شوند؟ باید بگوییم که دو مرد چینی این کار را کرده اند! در ادامه با ترنجی همراه باشید.

دو مرد چینی به نام های Wu و Huang آنقدر علاقه به اپل و آیفون ۶ اس داشته اند که حاضر به فروش کلیه های خود شده اند تا قادر به پرداخت هزینه این دستگاه شوند. آن ها در فکر فروش این عضو بدن خود در اینترنت بوده اند. زمانی که این دو اعلام فروش می‌کنند، ماموران آن هارا به بیمارستان برده تا از صحت سلامتی وو و هوآنگ اطمینان پیدا کنند. در بیمارستان پرستاران و خدمه آن جا تلاش بسیاری برای متقاعد کردن این دو برای عدم انجام عمل می‌کنند که با پافشاری وو و هوآنگ این عمل انجام می‌شود.

نظر شما چیست؟ آیا هـــیچ چیزی به اندازه سلامتی و عضو های بدن ارزش دارد؟ شما حاضر به همچین کاری هستید؟

[su_button url=”http://www.ubergizmo.com/2015/09/men-in-china-sell-kidneys-iphone-6s/?utm_source=mainrss” background=”#5ab28d”]ubergizmo[/su_button]

0
0
برچسب ها: آیفون ۶ اساپلکلیه

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۱۴نظر

  1. سلام دوستان این دمای گوشی ها که اندازه گیری میشه ومثلا برای زد ۳+ حدود ۵۰ درجه است دمای cpu ه؟چون الان من ده دیقه با پی۸ بازی(zombie highway 2) میکنم دمای باتری تو سی پی یو زد ۴۸ درجست ودمای cluster1 55 درجه دمای سیستم ـ I هم ۵۵ تا ۶۰ دمای ddr 80 درجه(چی هس اصن رمه؟ :wacko: ) تو نوت ۳ فقط نوشته اکسینوس ۴۵ درجه ؟؟؟!!! دمای پی ۸ زیاد نیس؟ :scratch:

    0
    0
  2. یعنی انقدر کم عقل هستند یک کلیه در برابر ایفون :wacko: :wacko: حداقل با یک کلیه می شه ۱۰ تا ایفون خرید شاید کلیه داخل چین ارزون باشه چون چینیه زود خراب میشن حالا این ها این کارو کردن برای ایفون بعدی می خوان چه کار کنند 😥 دخترم نیستند که…

    0
    0

درج نظرات: