بستن
ترنجی

ده غول برتر ; این‌بار AnTuTu انتخاب می‌کند

no thumb

مطمئنا همه‌ شما با نرم افزار بنچمارک AnTuTu  آشنایی کامل دارید. در چند ماه گذشته، AnTuTu اولین لیست تلفن‌های برتر چهار ماه اول سال ۲۰۱۵ را منتشر کرد. در آن زمان Galaxy S6  و Galaxy S6 edge سامسونگ، به ترتیب در مقام‌های اول و دوم در حال فرمانروایی بودند. HTC M9  نیز در رده سوم جا خوش کرده بود.حال که به نیمه سال ۲۰۱۵ رسیدیم، اینبارAnTuTu  لیست ۱۰ تلفن هوشمند برتر، از دیدگاه خودش، را منتشر کرد.

Capture2

همانطور که انتظار می‌رفت، دو غول زیبای سامسونگ، یعنی Galaxy S6  و Galaxy S6 edge  در حال فرمانروایی هستند.HTC M9  اینبار به رده ۶ ام جدول سقوط کرده و جای خود را به Note Pro  از شیائومی داده است. کمی پایین ‌تر بیاییم، به ترتیب با LeTv 1 Pro و ZTE Z1 Max در ربته‌های چهارم و پنجم بر می‌خوریم. برادران کوچکتر ZTE Z1 Max و Samsung Galaxy S6 یعنی،ZTE z1  و Galaxy S5 به ترتیب ربته‌های هفتم و نهم را به خود اختصاص داده اند. LeTV 1 در جایگاه هشتم و Nexus 6  در جایگاه دهم، این لیست را تکمیل می‌کنند.

جنگ قلب های تپنده !

وقتی صحبت از بنچمارک می‌شود، مطمئنا اولین چیزی که مورد بررسی قرار می‌گیرد سخت‌افزار و سپس نرم‌افزار می‌باشد. در کنار لیست ۱۰ تلفن برتر، AnTuTu چارت دیگری را نیز منتشر کرد که مربوط به سخت افزار‌های گوشی‌های هوشمند بررسی شده، میّ‌باشند.در مجموع ۷۰ درصد تلفن‌های این لیست از چیپست‌های اسنپ دراگون استفاده می‌کنند. طبق این چارت، ۵۰ درصد از گوشی‌های موجود در لیست بالا را اسنپ دراگون‌های ۸۱۰ قوت می‌بخشند. ۲۰ درصد بعدی نیز مربوط به اسنپ دراگون ۸۰۵ یعنی برادر کوچکتر ۸۱۰ می‌باشد. اگزینوس سامسونگ نیز ۲۰ درصد و در نهایت MT6795  از مدیاتک تنها ۱۰ درصد از تلفن های قدرت‌مند از دیدگاه AnTuTu را یاری می‌دهند.

Capture

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/Here-are-the-10-best-performing-smartphones-for-H1-2015-according-to-AnTuTus-newest-report_id71557″ target=”blank” background=”#46bfb1″]Phonearena[/su_button]

0
0
برچسب ها: AnTuTuاسمارت‌فون های قدرتمندبنچمارک

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۲۱نظر

درج نظرات: