بستن
ترنجی

در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۶ منتظر ورود نسل دوم اپل واچ باشید

no thumb

بدون شک لقب بهترین طراحی ساعت هوشمند را باید به اپل واچ دهیم. البته گیر اس ۲ نیز وارد میدان شده است اما تا بررسی‌های کامل زیاد راه زیادی داریم ولی تا قبل از آن هیچ ساعت هوشمندی را پیدا نمی‌کردیم که بتواند از طریق زیبایی با این ساعت هوشمند رقابت کند. نه تنها در زیبایی بلکه در کارایی و اکوسیستم غنی نیز توانست گوی سبقت را از شرکت‌هایی که چند سالی است خود را با نسل‌های مختلف درگیر کرده‌اند رقابت کند و میزان فروش بسیار خوبی را در رده ساعت هوشمند داشته باشد. اکنون صحبت‌هایی از نسل دوم این ساعت هوشمند به میدان آماده است.

بر اساس صحبت‌های Barry Lam به‌عنوان یکی از شرکای اصلی تولیدکننده بدنه اپل واچ فعلی، این شرکت کار بر روی نسل دوم را شروع کرده است و قرار اس زبان‌اصلی با توجه به ادامه همکاری با این شرکت یکی باشد البته این برداشتی است که منابع خبری از ان داشته‌اند. درنهایت اعلام‌شده است که رونمایی از نسل دوم ساعت‌های هوشمند این شرکت در نیمه دوم سال آینده میلادی خواهد بود. عرضه عمده ساعت هوشمند برای نیمه سوم سال خواهد بود.

با این حساب می‌توان گفت در نیمه دوم سال آینده مراسمی اختصاصی برای ان گرفته‌شده خواهد و گویا اپل برای فروش زیادان برنامه‌ریزی خاصی دارد! صحبت‌های بالا از آقای Barry Lam را نمی‌توان یک شایعه حساب کرد زیرا از مرحعی معتبر نقل‌شده است. شما از نسل دوم ساعت‌های هوشمند اپل چه انتظاری دارید؟

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/Second-gen-Apple-Watch-is-already-in-the-works-Quantas-chairman-says-to-be-released-in-Q2-2016_id75744″ target=”blank” background=”#159f84″ text_shadow=”0px 0px 0px #000000″]phonearena[/su_button]

0
0
برچسب ها: اپلساعت اپل واچنسل دوم ساعت اپل واچنسل دوم ساعت هوشمند اپل واچ

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۵نظر

  1. فروش بالای اپل واچ به خاطر اینه که کاربران آیفون که تعدادشون هم کم نیست تنها ساعت هوشمندی که میتونستن استفاده کنن این بوده و بعد از معرفی همه اونها به سمتش اومدن ولی ساعت های اندرویدی یا تایزنی(برای دیوایس های سامسونگ) محدودیت اتصال به گوشی یا تبلت برند های مختلف اندرویدی ندارن،پس فروش هر ساعت به تنهایی کمتر از اپل واچ هست
    شخصا موتو ۳۶۰ رو به همه ترجیح میدم

    0
    0

درج نظرات: