بستن
ترنجی

حسگر اثر انگشت نکسوس ۵ ایکس در برابر تاچ آی‌دی اپل

no thumb

وقتی گوگل دو گوشی نکسوس ۶ پی و نکسوس ۵ ایکس را معرفی کرد مشخص شد که این دو دستگاه دارای سنسور اثر انگشت هستند و در بررسی این گوشی سرعت بسیار خوب و پاسخگویی عالی حسگر اثر انگشت نکسوس ۵ ایکس را دیدیم. اما در مقایسه با حسگر تاچ آی‌دی بسیار خوب اپل چگونه است؟ در ادامه با ترنجی همراه باشید.

میدانیم که حسگر اثر انگشت اپل یکی از بهترین حسگرهاست و اپل نیز به این افتخار می‌کند اما سؤال اصلی اینجاست که با ارتقای رم و چیپ پردازشی اپل این حسگر چگونه عمل می‌کند؟

 

در این مقایسه هر دو سنسور عالی عمل می‌کنند و با واکنش بسیار مناسب همراه هستند شما کدام یک را برتر می‌دانید؟

[su_button url=”http://www.ubergizmo.com/2015/10/nexus-5x-fingerprint-vs-touch-id/” target=”blank” background=”#159f84″]ubergizmo[/su_button]

0
0
برچسب ها: اپلتاچ آی دیتاچ آی دی اپلسنسور اثر انگشتگوگل نکسوس 5 ایکس

احسان تودجی

نویسنده احسان تودجی

۸نظر

 1. سنسور نکسوس رو بیشتر میپسندم، نه به خاطر اون چند صدم ثانیه ی بی ارزش، به خاطر این که با یه لمس باز میشه و خیلی به نظرم بهتر از تاچ آی دی هست.

  در ضمن وقتی گوشی رو از جیب در بیاری، انگشت اشاره دقیقا میوفته رو سنسور که همون لحظه هم آنلاک میشه و وقتی از جیب در میاری تا برسه به جلوی چش آدم صفحه اش با اثر انگشت آنلاک شده.

  پ.ن : واسه روی میز هم اندروید smart lock داره، یعنی میتونی بگین تو خونه که به یه وای فای وصله اصلا صفحه قفل نشون داده نشه.

  Trusted Face هم واسه خودش عالیه، به محض روشن کردن صفحه نمایش چهره رو اسکن میکنه و واسه روی میز هم عالیه! تو زد ۲ زیر ۱ ثانیه اسکن میکنه و آنلاک میشه B-)

  0
  0

درج نظرات: