بستن
مطالب ترنجی

حافظه داخلی آیفون ۷ در مدل پایه به ۳۲ گیگابایت ارتقا پیدا کرد

no thumb

حافظه داخلی آیفون ۷ که شایعات بسیار زیادی را پیرامون خود تشکیل داده بود در نهایت از حالت سنتی مدل های پیشین که ۱۶ گیگابایت بودند ارتقا پیدا کرده و به ۳۲ گیگابایت رسید.این افزایش حافظه در آیفون های جدید می‌تواند طیف عملکرد کاربران را برای ذخیره سازی اطلاعات افزایش دهد. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

اپل در مراسم معرفی آیفون ۷ سنت شکنی کرد و حافظه مدل پایه آیفون ۷ که ارزان‌ترین آیفون خواهد بود را به ۳۲ گیگابایت ارتقا داد. کاربران بسیاری در تجریه خود از محصولات پیشین اپل با مشکل کمبود حافظه آیفون مواجه بودند که این موضوع اپل را وادار کرد تا چاره برای حل مشکلات مربوط به حافظه در محصول جدید خود کند.

اگر از عاشقان دنیای عکاسی هستید یا در طول روز از لذت گوش دادن به موسیقی سیر نمی‌شویدف نگرانی های خود در مورد کمبود فضای ذخیره سازی آیفون را فراموش کنید چراکه بنا شدن پایه آیفون های جدید بر روی ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی بسیاری از مشکلات شما در زمینه تهیه و ثبت تصاویر، انتقال موزیک و… را از بین خواهد برد.

دیگر مدل های آیفون ۷ نیز با ظرفیت های ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایتی عرضه خواهد شد. اگر شیفته این گجت خارق العاده شده اید می‌توانید مدل پایه آن با حافظه داخلی ۳۲ گیگابایت را با قیمتی معادل ۶۴۹ دلار از فروشگاه های معتبر اپل خریداری کنید.

[su_button url=”https://techcrunch.com/2016/09/07/apples-iphone-7-storage-finally-starts-at-32gb/” target=”blank” text_shadow=”0px 0px 0px #000000″]techcrunch[/su_button]

0
0
برچسب ها: iphone 7آیفون 7حافظه داخلی آیفون 7

محمد عادل فرخی

نویسنده محمد عادل فرخی

بگشای تربتم را بعد از وفات و بنگر، کز آتش درونم دود از کفن برآید

۷نظر

درج نظرات: