بستن
iOSاپلاخبار

جک هدفون حذف شده است؟ مشکلی نیست – فروش آیفون ۷ و ۷ پلاس همانند نان داغ است!

iphone-7-pool-tests-water-splash-0122

تا حالا شده است که به نانوایی بروید و ببینید که مثلا نان داغی بر روی دیوار مانده باشد؟ مسلما خیر! نان داغ به حدی طرفدار دارد که به راحتی همه را جذب خودش می‌کند. حالا این نان داغ در دنیای فناوری را می‌توان آیفون ۷ و ۷ پلاس نامید. بر اساس امار منتشر شده از سوی Consumer Intelligence Research Partners که به مخفف CIRP می‌نامیم، دو دستگاه جدید آیفون در بازار به خوبی در حال رشد است و عملا سرعت رشد آن هم همانند انفجار خواهد بود. در ادامه همراه باشید.

آماری که در ادامه خواهید دید مربوط به بازه اولیه  آغاز فروش تا ۲۴ ام ماه سپتامبر است. در عرض دو هفته آیفون ۷ و ۷ پلاس توانسته است که ۴۳ درصد میزان فروش آیفون در بازار آمریکا را در دست داشته باشد.

cirp-iphone-7-sales-analysis-jpg-2 cirp-iphone-7-sales-analysis-jpg

یکی از نکته‌های جالب در مورد ارتقا، میزان علاقه کاربران آیفون ۶ و ۶ پلاس است. رشد سریع و ارتقا به آیفون ۷ و ۷ پلاس در این کاربران به دلیل بازه دو ساله آیفون بسیار بیشتر از کاربران آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس است. در آمار فوق گفته شده است که تنها ۹ درصد از میزان خرید آیفون‌های جدید از کاربرانی بوده که قبلا اندروید داشته‌اند. البته میزان افرادی که از اندروید کوچ کرده‌اند در بازار آمریکا برای سه ماهه آخر، حدود ۲۰ درصد است.

با این که اپل هنوز آمار رسمی فروش را منتشر نکرده است اما با توجه به این امار به نظر می‌رسد اپل در مراسم بعدی می‌تواند اعداد بسیار نجومی را برای ما بازگو کند. نظر شما چیست؟

www.phonearena.com
0
0
برچسب ها: آیفون 7آیفون 7 پلاس

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۲نظر

  1. چند وقت دیگه مثل کارای قبلی اپل این خبر هم رسوا میشه که اپل پول داده تا تبلیغ کنن که امار فروش ایفون هفت بالاتر رفته،اپل تو تبلیغات یواشکی و زیر میزی خیلی شهرت داره،به سایت ها پول میده تا غیر مستقیم واسش تبلیق کنن.

    0
    0

درج نظرات: