بستن
ترنجی

توسط وزارت ارتباطات و براساس نظرسنجی از کاربران: بهترین شرکت‌های ADSL معرفی شدند

no thumb

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارسِ، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نتایج ارزیابی سرویس اپراتورهای ارائه‌دهنده اینترنت پرسرعت (ADSL) در سه ماهه دوم سال را اعلام کرد. در حالی که امروز نخستین روز از آذرماه است، به تازگی و با تاخیر دو ماهه ارزیابی سه ماهه دوم سال (تا پایان شهریورماه) منتشر شده است. اخیرا اعلام رتبه بندی کیفیت سرویس اپراتورها، مورد اختلاف سازمان فناوری اطلاعات ایران و سازمان تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی واقع شده بود. زیرا آمارهایی که این دو زیرمجموعه وزارت ارتباطات اعلام می‌کنند با یکدیگر تناقض‌هایی داشت که در نهایت برای رفع این تناقض مقرر شد سازمان فناوری اطلاعات دیگر آمار اعلام نکند و وظیفه اعلام رتبه‌بندی را به رگولاتوری بسپارد. در ادامه همراه باشید.

اکنون طبق اعلام رگولاتوری ارزیابی با تاخیر سه ماهه دوم سال ۹۴، براساس نظرسنجی از کاربران بوده است.

طبق این اعلام نظرسنجی در پنج محور کیفیت، تناسب قیمت و تنوع سرویس، رسیدگی به شکایات، پشتیبانی و ارزش‌گذاری به مشتریان و وفاداری بوده است. براساس نتایج ارزیابی، شرکت‌های انتقال داده‌های آسیاتک، رتبه اول، داده‌گستر عصر نوین (های وب) و آریا رسانه تدبیر (شاتل) به طور مشترک رتبه دوم و پارسان لین ارتباطات (پارس آنلاین) رتبه سوم را کسب کردند که براساس سطح‌بندی در سطح خوب قرار می‌گیرند.

شرکت‌های داده‌پردازی فن آوا و ندا گستر صبا به طور مشترک رتبه چهارم را کسب کرده و در سطح اپراتورهای قابل قبول قرار گرفتند. شرکت‌ پیشگامان توسعه ارتباطات رتبه پنجم را کسب کرد. مخابرات ایران و انتقال داده‌های رهام داتک به طور مشترک رتبه ششم را کسب کردند. لایزر، عصر انتقال داده‌ها و کارا امین ارتباط به ترتیب رتبه‌های هفتم تا نهم را به دست آوردند.

این رتبه‌بندی براساس میانگین امتیازی که کاربران از صفر تا ۲۰ در محورهای پنجگانه به اپراتورشان می‌دهند انجام شده و در چهار سطح عالی، خوب، قابل قبول و ضعیف سطح‌بندی می‌شوند.

[su_button url=”http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940901000164″ background=”#12b37e”]farsnews[/su_button]

0
0
برچسب ها: بهترین شرکت‌های ADSL

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۱۸نظر

  1. من از پیشگامان گرفتم بوشهر سریس دادن ۲۵۶ قیمت ۳۲ هزار تومن بعد سرعت دانلود رو ۲۶ تا ۳۰ کیلو هست.پشتیبانیش ری.. فقط ۲تاشون حرفتو درس متوجه میشن بقیه اسکول به تمام معنا.
   نزدیکه ۱ ماهه پینگ ۸ که رو ۱۲۰ بود رفته رو ۴۰۰ پره تایم اوت هر سری هم میگن مشکل از فلان شهر ه یا از مخابرات .بعدش ۲تا شرکت دیگه هم هستن نت اونا خیلی خیلی بهتر از منه.نمایندهش تو بوشهر پوکیده!

   0
   0
   1. نوع سرویس طلایی ۱ مگابیت سه ماهه جمعا ۶ گیگابایت
    حجم سرویس ۶گیگ
    مدت سرویس ۳ماه
    وضعیت شبانه از ساعت ۲ بامداد تا ۷ صبح امکان استفاده از سرویس بصورت رایگان
    مبلغ سرویس ۴۰۳,۰۰۰ریال
    ۹% مالیات بر ارزش افزوده به قیمت سرویس اضافه می شود
    مبلغ نهایی قابل پرداخت ۴۳۹,۲۷۰ریال

    0
    0
 1. بد نیس یه مقایسه ای هم با کشورهای اروپایی داشته باشم

  سرویس ۲۰ مگابیت. با میانگین سرعت دانلود ۳ مگابایت بر ثانیه و آپلود ۱٫۵ مگابایت بر ثانیه.

  بدون محدودیت ترافیک، افت سرعت، قطعی
  ماهیانه زیر ۲۰ یورو.
  با توجه به اینکه حقوق یه کار معمولی (مثل گارسون رستوران یا کارهای روزمزد دیگه) اینجا ماهیانه ۱۰۰۰ یورو هست.

  اینترنت ایران چیزی شبیه شوخی هست.

  0
  0
 2. من از شاتل سرویس آرت ۴ رو گرفتم که ۳۲۰ تا ۲۰۴۸ کیلوبیت بر ثانیه هست،اسمش نا محدود هست ولی نباید از ۲۲ گیگ بیشتر دانلود کنم اگه ۲۲ گیگ رو رد کنم سرعتم به مینیموم سرعت سرویس کاهش پیدا میکنه یعنی ۴۰ کیلوبایت بر ثانیه!! سرعت دانلودم هم چیزی در حدود ۲۵۰ کیلوبایت بر ثانیه هست،هزینه اش هم برای ۳ ماهش ۱۷۰ تومن میدم،ولی انصافن پشتیبانی شاتل خوبه و قطعی خیلی خیلی کم پیش میاد در حدود این یکسال من ۲ بار اینا قطعی داشتم در حدود نیم ساعت

  با توجه به حرفای آقا فرزاد واقعا اینترنت تو ایران خیلی گرون هست

  0
  0
 3. منم صبانت ۱۲۸ داشتم که تا ۶۰۰ بهم دانلود میداد اما نه همیشه.قطعی خیلی کم پاسخگویی عالی.
  الان های وب دارم تا۸ مگ مثلا نهایت ۱ مگ دانلود میده اکثرا دور و بره ۶۰۰ تا ۸۰۰ هست.قطعیش خیلی بیشتر تا صبا هست.پاسخگویی عالی.
  دلیل اصلی پس دادن صبانت برداشتن ساعات رایگانش بود دلیل اصلی انتخاب های وب فشفشه هاش بود که خیلی خوبن!!!!!
  ۳گیگ ۲ تومن ی روزه!!!!!
  قیمتهاشون یکیه تقریبا سه ماهه ۴۰-۵۰ تومن.اما بینش بازهم ترافیک میخرم.۲-۳ بار.

  0
  0

درج نظرات: