بستن
مطالب ترنجی

تماشا کنید: نگاه اولیه به گلکسی نوت ۷ (Galaxy Note 7)

no thumb

سامسونگ گلکسی نوت ۷ را چند دقیقه پیش رسما معرفی کرد. ابتدا اجازه بدهید برای آن دسته از کاربران که مثل ما در شایعات غوطه ور (!) نبودند توضیح بدهیم که بعد از گلکسی نوت ۵ هیچ گلکسی نوتی معرفی نشده است مگر گلکسی نوت ۷! در حقیقت اگر به دنبال گلکسی نوت ۶ هستید باید بگوییم وجود ندارد و سامسونگ ترجیح داده است نام عضو بعدی خانواده گلکسی نوت را گلکسی نوت ۷ بگذارد تا دستگاه های خانواده گلکسی نوت و گلکسی اس با هم در یک نسل ( از نظر شماره) قرار بگیرند. بسیار خوب، بریم نگاهی داشته باشیم به گلکسی نوت ۷ در واقعیت! با ترنجی به روز باشید!

samsung-note-7-0002.0

چند قابلیت اصلی در گلکسی نوت ۷ وجود دارد که باید به صورت خلاصه به شما بگوییم. سه مورد را به شخصه بیشتر دوست دارم و اولین آنها عبارت اند از طراحی بهبود یافته با عرض ۲ میلی متر کمتر با همان اندازه نمایشگر، نمایشگر خمیده در مدل اصلی و البته مقاومت در برابر آن آب و خاک با گواهینامه IP68. دوم قلم که حالا تا ۴۰۹۶ سطح فشار را تفکیک می کند، این یعنی دو برابر حساسیت بیشتر به نسبت چیزی که در گلکسی نوت ۵ دیدیم. سومین مورد اما که خود دو بخش است، باتری ۳۵۰۰ میلی آمپری در کنار حافظه داخلی پیش فرض ۶۴ گیگابایتی است! به نظر من این ها بخش هاییست که بسیار قابل توجه خواهد بود. البته از یاد نبرید رابط کاربری نیز تغییرات مشخصی را در خود داشته و بخش استفاده از قلم، قابلیت های اج و ظاهر کلی رابط کاربری تغییر کرده است.

اجازه بدهید ویدیو را با هم ببینیم، یادآوری می کنم عملکرد اسکنر عینبیه چشم را زیر نظر داشته باشید!

نظر شما درباره گلکسی نوت ۷ چیست؟! Galaxy Note 7 همانی است که شما می خواهید؟

[su_button url=”https://www.youtube.com/watch?v=SzCgp-FEU50″ target=”blank” background=”#1cf5a5″]TheVerge[/su_button]

0
0
برچسب ها: galaxy note 7گلکسی نوت 7

سینا عطایی

نویسنده سینا عطایی

حال روزگارت به خودت بستگی داره :)

۱۴نظر

 1. من که اس ۷ اج ترجیح میدم البته اس۶ اج پلاس هم به نت ۵ترجیح میدم فرقش با اس ۷ چیه
  فقط منتظر به به چه چه های ستینا برا تبلیفات این گوشی خواهیم بود گوشی های سامسونگ گوشی های خوبی هستند اما اونی که تو تبلیغات هم میگن نیستن یه زمانی اس ۵ هم اومد همه چی تموم بود از نظر سایتا اما تهش چی شد؟ :rose:

  0
  0
   1. شما که اطلاعاتت هنوز رو اس پنج هست.اگر پست های همین جا رو دنبال میکردید الان نیاز به حکم به قول شما نبود.
    در ضمن موقعی که کسی رو نمیشناسی در موردش نظر نده.چون ممکنه من هم بر گردم یه چیزی بهت بگم.اینجا بحث در مورد گوشی هست.

    0
    0

درج نظرات: