بستن
ترنجی

تماشا کنید: فروشگاه بازطراحی شده اپل در بروکسل

no thumb

چه طرفدار اپل باشید و چه از منتقدان بزرگ این برند باشید، باید جانی ایو را به عنوان یک طراح نابغه قبول داشته باشید؛ شاید اگر این شخص نبود، اپل در موقعیت فعلی قرار نداشت و شاید هم حتی همچین فروشی را تجربه نمی‌کرد؛ حالا اگر بخواهیم نبوغ جانی ایو را در طراحی فروشگاه های اپل به کار ببریم، چه می‌شود؟ پاسخ این سوال بزرگ را مشاهده ویدیو زیر که از اولین فروشگاه بازطراحی شده اپل در بلژیک گرفته شده است را، مشاهده می‌کنید. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

اپل اولین فروشگاه بازطراجی شده خود را در شهر بروکسل واقع در بلژیک رونمایی کرد؛ در بیرون این محوطه شیشه های خمیده ای مشاهده می‌گردد که به یکی از پایه های اصلی طراحی جدید اپل استور ها تبدیل شده است. مانند سری قبل لوگوی بزرگ و درخشان اپل نیز خودنمایی می‌کند.

دانلود

نکته جالب و قابل توجه دیگر وجود گلدان و درخت هایی در داخل فروشگاه است که قابل رشد و کاملا طبیعی هستند. پنل های تصویری بسیار بزرگ نیر در فروشگاه وجود دارد که مربوط به بخش تبلیغات و آموزشی کارکنان و مشتریان می‌باشد.

از طرف دیگر میز ها هوشمند بوده و با لمس دکمه ای پورت های مورد نیاز هر دستگاه نمایان می‌شود. در فروشگاه های جدید هدفون ها برای نمایان کردن نحوه قرار گرفتن روی سر، در سازه هایی دایره‌ای قرار دارند.

گفته می‌شود اپل در صدد ساخت اولین اپل استور با طراحی جدید در آمریکا است.

نظر شما چیست؟ امیدواریم روزی میهن عزیزمان نیز میزبان همچین فروشگاه هایی باشد.

[su_button url=”http://9to5mac.com/2015/09/19/redesigned-brussels-apple-store-touch-sensitive-tables/”]9to5mac[/su_button]

0
0
برچسب ها: اپل استورجانی ایو

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۱۰نظر

  1. باید رو این بشر تحقیق شه 😐
    اصلا استعداد و نبوغش عجیبه! البته به غیر از طراحی صدای خیلی خوبی هم داره برای گویندگی :دی
    طراحی های اپل بی نظیرن که همش مدیون این اسطوره طراحیه! خیلی دوسش دارم و طرفدار طراحیاشو صداشم :دی B-)

    0
    0

درج نظرات: