بستن
ترنجی

تماشا کنید: فرود آمدن یک بوئینگ ۷۷۷ در یک طوفان ۷۵ مایل بر ساعت

no thumb

فرود آمدن در یک شرایط جوی نامناسب و زمانی که باد مخالف بسیار زیادی می‌وزد، وحشتناک است. دیروز بود که طوفانی خفیف، فرودگاه اسخیپول آمستردام را با سرعت ۷۵ مایل بر ساعت لرزاند. دیروز در زمان وقوع این طوفان، یک فروند هواپیمای بوئینگ ۷۷۷ توانست به‌سختی بر روی زمین فرود بیاید و اکنون ویدیوی فرود این هواپیما منتشرشده است. در ادامه همراه ترنجی باشید.

qrcode

دیروز در فرودگاه اسخیپول شهر آمستردام در کشور هلند، آب و هوای بسیار بدی به همراه یک طوفان خفیف حاکم بود و فرود آمدن بر روی زمین برای هواپیماها دشوار بود. ویدیوی زیر از مِی ۲۰۱۵ نیز از زاویه‌ی دیگر نشان می‌دهد که تعدادی هواپیمای بوئینگ ۷۴۷ در وضع آب و هوایی بد، بر روی زمین فرود می‌آیند.

qrcode

فرود آمدن بر خلاف جهت باد از سخت‌ترین شرایطی است که خلبانان باید آن را مغلوب سازند. یک خلبان باید مهارت و اعتماد به نفس داشته باشد تا در شرایط‌های سخت بتواند بر آن غلبه کند.

[su_button url=”http://flightclub.jalopnik.com/watch-this-boeing-777-land-in-a-75-mph-windstorm-1720229557″ background=”#0fc5b7″]flightclub.jalopnik[/su_button]

0
0
برچسب ها: airplaneBoeing 777pilotبوئینگ 777خلبانطوفانهواپیما

۱۱نظر

  1. ژاپن حق اینکه به کشوری هپاپیما بفروشه رو نداره دوست عزیز چون با آمریکا اینجور قرارداد بسته که به هیچ کشوری هواپیما نفروشه. خدا بگم این آمرسکارو چیکار کنه که برای منفعت خودش همه کار میکنه. الان شرکت میتسوبیشی اکثر قطعات ناسا رو برای فضا پیماها میسازه و یجورایی آمریکا خودش محتاج ژاپنه.

   0
   0
  2. بعضی از ادما خیلی جالبن!!!یه سری هستن کلا هرچی بهشون بگی میگن ژاپن!چی بخوریم؟ژاپن؟چی بپوشیم ژاپن!…..!!
   از شانس بدشونم افتادن تو ایران!
   همین کم مونده جنابعالی بیای یه شرکت هواپیمایی مثلklmولوفتانزارو ببری زیر سوال! :wacko:
   همه مردم مث جنابعالی نیستن بگن ژاپن خیلیا فکر جیبشونن،یا شاید اون ایرلاینایی که گفتی به اون مقصد پرواز ندارن!!
   شما بری ژاپن خیلی بهتر پیشرفت میکنی! :bye:

   0
   0
   1. راستی محض اطلاعت klm قدیمی ترین ایرلاین جهانه که جزو۱۰ ایرلاین برتره جهانه و ۱۷۶ هواپیما داره بعد اومدی با یه ایرلاین که کلا۲۰ هواپیما داره مقایسه میکنی؟!!!!اون فقط بخاطر اینکه ژاپنیه!!!چون ژاپنه همچیو میبرین زیر سوال باهاش!!! :wacko: :wacko:

    اقای معزز شما که از حرفه ای هایی چرا؟؟!!اینایی که این دوستمون گفت ایرلاینن،یعنی شرکت هواپیمایی!!!نه اسم هواپیما!!! :mail: :bye:

    0
    0

درج نظرات: