بستن
ترنجی

تماشا کنید: عذاب دادن آیفون ۶ اس با آزمایش‌های سخت و نفس‌گیر

no thumb

این روزها، شاهد عرضه‌ی پرچم‌دارهای جدید اپل با نام‌های آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس هستیم و احتمالا شما برای خریداری سوگلی جدید اپل برنامه‌ریزی کرده باشید. این دو گوشی به ویژگی‌های جدیدی مجهز شده‌اند و دارای آلومینیوم سری ۷۰۰۰ هستند که نسبت به آیفون ۶ و آیفون ۶ اس از مقاومت بالاتری بهره‌مند هستند. نظر شما چیست تا آیفون ۶ اس با آزمایش‌های سخت و نفس‌گیر، شکنجه داده شود؟ در ادامه همراه ترنجی باشید تا پرچم‌دار جدید اپل را در آزمایش‌های سخت و نفس‌گیر تماشا کنیم.

در این پست، ۵ ویدیو قرار داده شده است که هر کدام، آزمایش‌های مختلفی را نشان می‌دهند؛ از دراپ تست تا تست آب و سوزاندن. می‌توانید این ویدیوهای جالب را در زیر تماشا کنید:

آیفون ۶ اس پلاس در برابر گلکسی اس ۶ اج: تست آب

Aparat_QrCode


آیفون ۶ اس: دراپ تست

Aparat_QrCode


آیفون ۶ اس، تست خم شدن، تست خراش و سوزاندن

Aparat_QrCode


آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس: دراپ تست

Aparat_QrCode


آیفون ۶ اس: دراپ تست

Aparat_QrCode


نظر شما چیست؟

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/Will-it-bend-Apple-iPhone-6sPlus-drop-water-and-assorted-torture-tests_id74073″ target=”blank” background=”#159f84″]PhoneArena[/su_button]

0
0
برچسب ها: appledrop testIphoneiphone 6sآیفونآیفون 6 اساپلتست خراشتست خم شدنتست سوزاندندراپ تستگوشی جدید اپل

۱۸نظر

  1. در کل بگم مقاومت مثل همون ایفون ۶ هست.خیلی مسخره هست این همه پول بدی بعد چیزایی مثل چاقو و کلید رو صفحه نمایش خط بندازه مثلا هر گوشی که گوریلاگلس ۴ هست اصلا خط نمیوفته با هرچیزی حتی با تیغ.مثلا خیلی راحت میشکنه اصلا مقاوم نیست الان گوشی هایی مثل نوت ۵ اس۶ اس۶ اج و اج + اینارو رو صفحه بندازی رو آسفالت نمیشکنن فیلم دراب تستش هم هست.اصلا فیلم به کنار من اس ۶ اج خودم بدون کاور و محافظ تو خیابون از دستم خورد زمین رو صفحه هیچیش نشد فقط یکم فلز کنارش خط افتاد.گوشی های سونی هم باز خوب مقاومه.ولی خب برای کسی که گوشیش از دستش خیلی زیاد نمیوفته و یا میزاره تو کاور و محافظ مینداره روش مهم نیست.

    0
    0

درج نظرات: