بستن
ترنجی

تماشا کنید: اجرای اندروید ۵٫۱٫۱ بر روی اکسپریا زد۳ کامپکت و زد۳ تبلت کامپکت

no thumb

اگر منتظر عرضه آپدیت اندروید ۵٫۱٫۱ برای دستگاه سونی اکسپریا خود هستید، قبل از آپدیت می‌توانید چند ویدیو از اجرای این نسخه بر روی سونی اکسپریا زد۳ کامپکت و سونی اکسپریا زد۳ تبلت کامپکت را مشاهده کنید. ویدیوهایی که به‌تازگی منتشرشده‌اند، نشان می‌دهند که این نسخه، شامل چه قابلیت‌های جدیدی است. در ادامه همراه ترنجی باشید.

سه ویدیو از اجرای اندروید ۵٫۱٫۱ بر روی دستگاه‌های اکسپریا منتشرشده است که نشان می‌دهد این نسخه شامل چه ویژگی‌های جدیدی در مقابل اندروید ۵٫۰٫۲ آبنبات‌چوبی بر روی دستگاه‌های اکسپریا سونی می‌باشد. در این ویدیو‌هایی که می‌بینید، اندروید ۵٫۱٫۱ بر روی اکسپریا زد۳ کامپکت و اکسپریا زد۳ تبلت کامپکت اجراشده است.

qrcode

qrcode

qrcode

نظر شما چیست؟

[su_button url=”http://www.xperiablog.net/2015/07/24/android-5-1-sony-xperia-video-demo/” background=”#0fc5b7″]XPERIA blog[/su_button]

0
0
برچسب ها: Android 5.1.1sonySony Xperia Z3 Compactsony xperia z3 tablet compactاندروید 5.1.1سونیسونی اکسپریا زد3 تبلت کامپکتسونی اکسپریا زد3 کامپکت

۱۲نظر

 1. لطفا اگه کسی میتونه کمکم کنه،
  از وقتی گوشیمو (z2) اپدیت کردم از آندروید ۴٫۴٫۴به ۵٫۰، وقتی میخواهم با کسی که تلفن صحبت میکنم صدارو بزارم روی پخش ،یکی از بلندگوها از کار میوفته یعنی صدای طرف از یک بلندگو میاد وقتی رو پخشه .
  ولی تو موزیک یا فیلم دیدن هیچ مشکلی ندارم و هر دو بلندگو خوب کار میکنن.
  امیدوارم منظورمو خوب رسونده باشم، لطفا اگه کسی راه حلشو بلده کمکم کنه،
  گوشیمم تا به حال چند بار Reset کردم

  0
  0

درج نظرات: