بستن
no thumb

بالاخره هفته‌ی آینده گوشی‌های پرچمدار مایکروسافت یعنی لومیا ۹۵۰ و لومیا ۹۵۰ ایکس ال روانه بازار می‌شوند. این در حالی است که سخن از دستگاه دیگری به نام سرفیس فون که از ویندوز ۱۰ موبایل بهره ببرد به میان آمده است. قضاوت در مورد وجود این دستگاه با این شرایط بسیار سخت است. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

این موضوع تا کنون در سکوت بوده و چندان به آن پرداخته نشده است.به این دلیل که این موضوع در حد شایعه بود و همچنین تا کنون نتایج تست سخت‌افزاری همچون بنچمارک از این دستگاه موجود نبود، نمیتوانستیم بگوییم که سرفیس فون قطعا وجود دارد. اما با این حال یک بنچمارک از سرفیس فون در یک وبسایت منتشر شده است که این شایعات را قوت می‌بخشد. با تمام این شواهد هنوز ممکن است این مطلب صحت نداشته باشد و برخی بر وجود چنین دستگاهی لبخند بزنند. بنابر این تا کنون این مساله آنقدر جدی نشده است که باور پذیر باشد.


microsoft-surface-phone-1447858452-0-12


اما نمی‌توان به کلی وجود این دستگاه را منتفی دانست. امیدواریم که این موضوع درست باشد تا دوباره شاهد سوگلی دیگری مبتنی بر ویندوز ۱۰ موبایل باشیم.به نظر شما در آینده می‌توانیم شاهد سرفیس فون باشیم؟


[su_button url=”http://www.geeky-gadgets.com/ipad-pro-bend-and-drop-tests-18-11-2015/” background=”#29976c”]Geeky Gadgets[/su_button]

0
0
برچسب ها: ترنجیسرفیس فونسرفیس فون مایکروسافتسرفیس موبایلویندوز 10 موبایل

احسان تودجی

نویسنده احسان تودجی

۳نظر

درج نظرات: