بستن
ترنجی

در اقدامی عجیب Lumia Camera در ویندوز ۱۰ به Windows Camera تغییر نام داد

no thumb

باز هم اقدامی عجیب توسط مایکروسافت انجام شد و برنامه‌ی اختصاصی Lumia Camera به Windows Camera تغییر نام داد. این نرم‌افزار که امکانات نرم‌افزاری کم نظیری را در اختیار کاربران می‌گذارد و به شما حس داشتن یک دوربین کامپکت را القا می‌کند در حال حاضر تنها برای دارندگان گوشی‌های لومیا قابل دریافت است. نرم‌افزار اختصاصی دوربین ویندوز ۱۰ موبایل بسیار شبیه به Lumia Camera است و ظاهرا مایکروسافت قصد دارد تا این دو نرم افزار را با یکدیگر ادغام نماید.

با ترنجی همراه باشید…

ظاهرا مایکروسافت علاقه‌ی بسیار زیادی برای تغییر اسم برنامه‌های اختصاصی خود دارد و چندین بار متوالی دست به تغییر نام برنامه‌های خود زده است. در ابتدای خریداری بخش موبایل نوکیا توسط مایکروسافت٬ نرم افزار Nokia Camera به Lumia Camera تغییر نام داد و حال پس از عرضه‌ی ویندوز ۱۰ موبایل به Windows Camera تغییر نام داده است. این نرم افزار قابلیت‌های بسیاری را در اختیار شما می‌گذارد و به تهیه‌ی یک عکس خوب کمک شایانی می‌کند.

لازم به ذکر است که این بروزرسانی تنها و تنها برای کاربران ویندوز۱۰ در دسترس است و کاربران ویندوزفون ۸٫۱ نمی‌توانند این تغییر اسم را در دستگاه خود ببینند. برنامه تخصصی پیشفرض عکاسی ویندوز ۱۰ موبایل بسیار بسیار شبیه به برنامه Windows Camera است و بسیاری از الگورتیم‌ها و طراحی خود را از Windows Camera به ارث برده است. این آپدیت تنها از طریق استور یکپارچه ویندوز ۱۰ قابل دسترسی است.

Lumia-camera

به پیغامی که بعد از بروز رسانی این نرم‌افزار منتشر شده است توجه نمایید:

یک دوربین بهتر

ما با این نرم افزار وداع می‌کنیم. تمامی ویژگی‌های بزرگ برای شما آماده می‌شود تا بتوانید از دوربین خود بیشتر و بهینه‌تر استفاده کنید. این برنامه از قبل نصب شده و آماده برای کار است.

منظور مایکروسافت این است که این بروز رسانی تنها یک نوع تغییر اسم بوده و در کارکرد هیچ گونه تفاوت خاصی دیده نمی‌شود و تنها یک نوع تغییر ماهیت را شاهد هستیم.

[su_button url=”http://wmpoweruser.com/lumia-camera-updated-for-windows-10-mobile-devices/” background=”#0fc5b7″]wmpoweruser[/su_button]

0
0
برچسب ها: Lumialumia cameramicrosoftnokiaWindows cameraلومیا کمرانوکیا کمراویندوز کمرا

عارف کمانی

نویسنده عارف کمانی

۹نظر

  1. فلسفش اینه که اولا نرم افزار دوربین ویندوز ۱۰ از لومیا کمرا یا همون نوکیا کمرا سابق کپی شده بود و تغییر آنچنانی نداش. الان دیگه دوگانگی بوجود نمیاد و یکی میشه.
   دوما برا همه دیگه عرضه میشه. چه لومیا داشته باشی یا اچ تی سی یا … فقط باید ویندوزت ۱۰ باشه.

   0
   0

درج نظرات: