بستن
ترنجی

تصویر منتسب به نسل چهارم موتو ایکس با بدنه فلزی لو رفت

no thumb

اخیرا گوشی‌های موتورولا که امسال عرضه شده‌اند، به‌عنوان بهترین انتخاب برای خرید با هزینه نه‌چندان زیاد از سوی وب‌سایت فون‌آرنا انتخاب شدند. موتو ایکس پلی، موتو ایکس استایل و  موتو جی ۲۰۱۵، بعضی از گوشی‌های موتورولا با بهترین قیمت هستند که از مشخصات خوبی برخوردارند. امروز، تصویر جدیدی از پرچم‌دار جدید این شرکت در سال ۲۰۱۶ منتشر شده است که بدنه فلزی را نشان می‎دهد. در ادامه همراه ترنجی باشید.

یک لودهنده، تصویری از نسل چهارم موتو ایکس را منتشر کرده است. موتورولا، درحال آزمایش نهایی این دستگاه است و در آینده‎ای نزدیک، شاهد عرضه‌ی آن خواهیم بود. همانطور که در تصویر می‌بینید، موتو ایکس جدید دارای یک شاسی فلزی خواهد بود که درحال حاضر بیشتر شرکت‌‌ها، از آن در گوشی‌های خود استفاده می‌کنند.

همچنین شاهد یک دوربین دایره‌ای بزرگ در پشت دستگاه هستیم؛ به‌نظر می‌رسد موتورولا در تلاش است تا پرچم‌دار جدید خود را به یک دوربین عالی مجهز کند. همچنین تصویر لو رفته، بلندگوی این دستگاه را در پشت آن نشان می‌دهد که مانند آنچه که در تصویر ملاحظه می‌فرمایید، بلندگویی بزرگ در قسمت پایین این دستگاه جا خوش کرده است.

Moto-X-4th-gen

در روزهای آینده، شاهد منتشر شدن تصاویر و اطلاعات بیشتر از پرچم‌دار جدید موتورولا (نسل چهارم موتو ایکس) خواهیم بود. نظر شما چیست؟ آیا نسل چهارم موتو ایکس با بدنه تمام‌فلزی عرضه خواهد شد؟

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/Alleged-metal-Moto-X-4th-gen-prototype-leaks-Motorola-may-be-playing-with-multimedia-fire_id76699″ target=”blank” background=”#3ea075″ rel=”nofollow”]PhoneArena[/su_button]

0
0
برچسب ها: Moto XMotorolaگوشی جدید موتورولاموتو ایکسموتو ایکس جدیدموتورولانسل چهارم موتو ایکس

۶نظر

  1. طراحی نسل های قبلی چندان هم بد نبود..لزوما فلز طراحی بهتری به شمار نمیاد به نظر من..امیدوارم تو این نسل هم از اندروید خام استفاده کنه و اپدیت ها رو سریع انجام بده..چون نقطه برتری نسل قبلیش بود..سنسور اثر انگشت رو هم یه جوری جا کنه دیگه

    0
    0

درج نظرات: