بستن
ترنجی

تصویر مربوط به جعبه آیفون ۶اس پلاس، لو رفت

no thumb
کمتر از دو هفته به کنفرانس معرفی آیفون‌های جدید مانده و معمولاً برخلاف قبل، اطلاعات زیادی از این آیفون داریم. اما امروز حتی بسته‌بندی آیفون ۶ اس پلاس نسخه طلایی، لو رفت و هم‌اکنون می‌توانیم دریابیم که تصاویر پیش‌زمینه آیفون ۶ اس طلایی چیست! در ادامه با ترنجی همراه باشید.

طراحی جعبه‌های آیفون تقریباً از سال ۲۰۰۷ ثابت مانده و همان تصویر همیشگی آیفون روشن است. تنها دو نسل از این دستگاه‌ها از قاعده یادشده مستثنی بودند؛ یکی آیفون ۵ سی که یک جعبه پلاستیکی شفاف داشت که مستقیماً آیفون را نشان می‌داد و دیگری همان آیفون ۶ سال گذشته که جعبه‌ای تماماً سفید داشت که تنها یک آیفون برجسته روی آن بود. اما این نسل از آیفون دارای تصویری در جلو، و نام iPhone 6S Plus در بغل و درنهایت لوگوی اپل در وجه دیگر است.

حالا هم که تصویر جعبه آیفون ۶ اس لو رفت؛ ما را به یاد آیفون ۵ اس انداخت که تنها عکس آیفون یادشده به همراه تصویر پیش‌زمینه هماهنگ بارنگ دستگاه، قرار داشت. همان‌طور که در تصویر دیدید، آیفونی که لو رفته است رنگ طلایی داشته و از نوع پلاس است که صفحه‌نمایش ۵.۵ اینچی دارد.

14036-9235-150827-iPhone_6s-Box-l

در این تصویر، عکس پیش‌زمینه آیفون ۶ اس نسخه طلایی نیز لو رفت و دیدیم که گلی خردلی‌رنگ برای آن طراحی‌شده است؛ تصویری که آن را در پیش‌زمینه‌های اصلی iOS 9 بتا ۵ ندیدیم. البته این تصویر برای رنگ‌های خاکستری فضایی و نقره‌ای متفاوت است و قرار نیست شاید یک والپیپر واحد باشیم.

نظر شما چیست؟ آیفون های اپل همیشه جذاب بوده اند و حتی جعبه های‌شان نیز وسوسه انگیز است.

 [su_button url=”http://appleinsider.com/articles/15/08/27/rumor-unlikely-iphone-6s-plus-retail-packaging-revealed-in-photo”]appleinsider[/su_button]

0
0
برچسب ها: آيفون ۶اساپلجعبه آیفون ۶اس پلاس

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۷نظر

درج نظرات: