بستن
ترنجی

تصویر لو رفته از بدنه آیفون ۶S plus نشان دهنده استقامت بسیار بیشتر این دستگاه است

no thumb

امان از دست سامسونگ و اپل که برنامه خبری کل روز را می‌توانند به خود اختصاص دهند. چه شهریور داغی در پیش داریم! تصاویری منتشر شده است که گویا بدنه iPhone 6s Plus را به صورت کامل نشان می‌دهد. بر اساس آنچه Nowhereelse.fr بیان کرده است، این بار اپل با افزایش کمی از لحاظ وزن کلی، بدنه آیفون ۶  اس پلاس را بسیار مقاوم تر ساخته است. در ادامه همراه باشید.

سال پیش زمانی که آیفون ۶ پلاس معرفی شد، شاهد یک سری تست های خم شدن دستگاه بودیم. سپس اپل تصمیم گرفت برای جلوگیری از ادامه این روند در سری های بعدی تولید خود قطعه ای را اضافه کند که در حداقل ممکن به همین راحتی خم نشود. البته به این راحتی هم نبود اما در مقایسه با دیگر دستگاه ها یک مشکل قلمداد شده. امسال اپل بدنه را به نحوی طراحی کرده است که از مقاومت بسیار بالاتری برخوردار باشد.

6s-plus-rear-housing-9-2

در تصویر بالا نیز معلوم است. سمت چپ مربوط به آیفون ۶ پلاس است ولی در سمت راست تصویر، آیفون ۶ اس پلاس را شاهد هستید که به نظر می‌رسد عمق پیچ ها بیشتر شده است و شیار هایی نیز برای افزایش مقاومت در نظر گرفته شده است. در هر صورت دستگاهی ۵٫۵ اینچی طبیعی است که از وسط کمی مشکل بدنه داشته باشد اما باید بینیم این تغییرات انجام شده در بدنه چه مقدار دستگاه را سنگین تر کرده است. نظر شما چیست؟

[su_button url=”http://www.macrumors.com/2015/07/17/leaked-iphone-6s-plus-images/” background=”#0ed5bd”]macrumors[/su_button]

0
0
برچسب ها: اپلبدنه ایفون 6 اس پلاسبدنه ایفون 6S plusتصاویر ایفون 6S plusمشخصات ایفون 6 اس پلاسمشخصات ایفون 6S plus

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۴نظر

  1. سلام واجب دونستم دوباره تکرار کنم گول فروشنده ها رو نخورید و با اطلاعات کامل به خرید بروید واقعا کل بازار علاعدین دزدن کل بازار رو گشتم مثلا یه فروشنده با انصاف پیدا کردم moto 360 گرفتم بعد یارو بهم میگه برات برم سایت سازنده انلاک کنم :wacko: خدا رو شکر دو تا گجت پوشیدنی قبلا داشتم هم اندروید wear رو گوشیم نصب بود وگرنه تا دسته به اسم اکتیو و برنامه و هزار چیز دیگه میکرد داخل پاچم :negative: ببخشید اگه وقت کسی رو گرفتم ..مهدی..هستم عیدتان مبارک :rose: :rose: :rose:

    0
    0

درج نظرات: