بستن
ترنجی

تصویر دو گجت پوشیدنی الجی برای کودکان منتشر شد؛ فروش اپراتوری توسط Verizon

no thumb

مدتی پیش Evan Blass در توییتی بیان کرد که ال‌جی قصد دارد دو گجت پوشیدنی دیگر را به بازار معرفی کند. این شرکت به‌عنوان یکی نوآورترین‌های بازار شناخته می‌شود و همان‌طوری که در مطلب قبلی اشاره کردیم، توانست از سوی رد دات برند سال نیز شناخته شود. در ادامه با این دو گجت پوشیدنی برای کودکان همراه باشید.

LG GizmoPal 2 و برادرش LG GizmoPal به‌عنوان یک رده محصول در کنار LG GizmoGadget قرار دارند. LG GizmoPal یک مدل ساده همراه با دکمه‌ای بر روی آن است که می‌تواند تماس دو طرفه ایجاد کند. البته این تماس به‌صورت پیش‌فرض خواهد بود و نه انتخابی! GPS نیز باعث می‌شود شما موقعیت فرزند خود را به‌راحتی ردیابی کنید. GizmoPal 2 کمی پیشرفته‌تر است و باسلیقه متفاوت‌تر عرضه خواهد شد. GizmoGadget دارای صفحه‌نمایش است که قابلیت‌های بیشتر خواهد داشت. هر دو این محصول می‌توانند موقعیت فرزند را بر روی نقشه به‌راحتی نشان دهند. ۲۱ نوامبر روز رونمایی از این دو محصول خواهد بود.

 

LG-GizmoPal-2-on-left-LG-GizmoGadget-on-right.jpg
LG GizmoPal 2 در سمت چپ , LG GizmoGadget در سمت راست
The-original-LG-GizmoPal-sold-by-Verizon.jpg
LG GizmoPal

نظر شما در مورد این دو گجت چیست؟

 

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/New-LG-wearables-for-kids-leaked-both-devices-are-Verizon-bound_id75376″ target=”blank” background=”#159f84″ text_shadow=”0px 0px 0px #000000″]phonearena[/su_button]

0
0
برچسب ها: الجیگجت های پوشیدنی الجی

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۱ نظر

درج نظرات: