بستن
ترنجی

تصویری منتشر شده از اسمارت‌فون تاشو سامسونگ؛ نوت ۵ را تاشو در نظر بگیرید

no thumb

در دست گرفتن بازار با چندین و چندین اسمارت فون؛ سیاستی است که سامسونگ در پیش‌گرفته بود و هنوز هم در پیش دارد و به نظر می‌رسد ادامه خواهد داد. افرادی هستند که تمایل دارند اسمارت فون تاشو در دست بگیرند. به نظر می‌رسد درصد بسیارکمی از بازار باشد اما خلاصه امر هنوز هستند این افراد درنتیجه سامسونگ به فکر آنان نیز می‌باشد. در ادامه همراه باشید.

این تصویر منتشرشده نشان‌دهنده اسمارت فونی تاشو با دو صفحه‌نمایش است. آن‌طور که در خبرهای قبلی نیز داشتیم، Galaxy Golden 3 نام این دستگاه است که از دو صفحه‌نمایش ۳٫۹ اینچی آمولد با رزولوشن ۱,۲۸۰ در ۷۸۶ بهره برده است. کیبورد T9 رسم اسمارت فون های تاشو است و استفاده از دوربین ۱۶ مگاپیکسلی در کنار ۵ مگاپیکسل سفلی می‌توانند اسمارت‌فون تاشو را وارد مرحله‌ای جدید کند.

در مشخصات قبلی نیز داشتیم، SM-W2016 دارای سخت‌افزار ۶۴bit octa-core Exynos 7420 همراه با ۳GB و ۶۴GB حافظه داخلی است. Android 5.1.1 بر رویان اجراشده و به‌صورت کلی دستگاه دارای ابعاد ۱۲۰٫۴ در ۶۱ در ۱۵٫۱ میلی‌متر به وزن ۲۰۴ گرم خواهد بود. پشت دستگاه شباهت زیادی به گلکسی نوت ۵ دارد زیرا انحنای مشخص‌شده نیز همانند این دستگه خواهد بود.

Samsung-SM-W2016-01 Samsung-SM-W2016-02 Samsung-SM-W2016-03 Samsung-SM-W2016-04 Samsung-SM-W2016-05 Samsung-SM-W2016-06

نظر شما چیست؟ آیا اسمارت‌فون تاشو هنوز زنده است؟

0
0
برچسب ها: اسمارت‌فون تاشو سامسونگتصویر اسمارت‌فون تاشو سامسونگ

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۱۰نظر

درج نظرات: