بستن
ترنجی

تصاویر لو رفته از نکسوس ۶ جدید نشان می‌دهند که اثرانگشت خوان این گوشی در داخل لوگوی موتورولا در پشت گوشی خواهد بود

no thumb

در ماه ژانویه، مدیرعامل پیشین موتورولا، دنیس وودساید تایید کرد که موتورولا و گوگل قصد دارند تا گوگل نکسوس ۶ سال گذشته را با یک اثرانگشت خوان عرضه کنند. حال، تصاویری از چین منتشر شده که نشان می‌دهند اثرانگشت خوان نکسوس ۶ جدید در لوگوی موتورولا در پشت گوشی خواهد بود. در ادامه همراه ترنجی باشید.

مدیرعامل پیشین موتورولا نیز اعلام کرده بود که نکسوس ۶ به یک اثرانگشت خوان در پشت گوشی مجهز خواهد شد. احتمال داده می‌شد که این اثرانگشت خوان در گودی دایره‌‌ای شکل پشت گوشی که لوگوی موتورولا در آن وجود دارد، قرار بگیرد. موتورولا و گوگل سرانجام نکسوس ۶ را بدون اثرانگشت خوان معرفی کردند اما کدهای مربوط به اثرانگشت خوان در سیستم‌عامل اندروید این گوشی دیده می‌شد و مدرکی برای عرضه نکسوس ۶ بعدی با یک اثرانگشت خوان بود. تصاویر لو رفته‌ای از این گوشی منتشر شده است که نشان می‌دهند این گوشی با یک سنسور اثرانگشت عرضه خواهد شد:

Google-Nexus-6-with-fingerprint-reader

Google-Nexus-6-with-fingerprint-reader2

Google-Nexus-6-with-fingerprint-reader3

هنوز اطلاعات نرم‌افزاری مربوط به این سنسور لو نرفته است اما این سنسور به کاربران اجازه خواهد داد تا بتوانند گوشی خود را باز کنند یا با آن، خریدهای آنلاین را انجام دهند. اندروید آبنبات‌چوبی به صورت بومی از اثرانگشت‌‎ خوان پشتیبانی نمی‌کند اما نسخه‌ی جدید سیستم‌عامل گوگل یعنی اندروید M به صورت بومی از اثرانگشت خوان‌ها پشتیبانی می‌کند و گوگل نیز بر روی این ویژگی در کنفرانس ماه پیش خود مانور داد. به همین دلیل، احتمالا نکسوس ۶ جدید به سنسور اثرانگشت مجهز خواهد شد.

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/Leak-shows-how-a-Google-Nexus-6-with-a-fingerprint-reader-would-have-looked-like_id72312″ target=”blank” background=”#06a570″]Phonearena[/su_button]

0
0
برچسب ها: androidgoogleMotorolaNexus 6اندرویدگوشی جدید گوگلگوشی جدید موتورولاگوگلموتورولانکسوسنکسوس 6

۷نظر

درج نظرات: