بستن
ترنجی

تصاویر جدیدی از بسته‌بندی آیفون ۶ اس لو رفت

no thumb

تنها یک روز تا برگزاری کنفرانس اپل برای معرفی دستگاه‌های جدید این شرکت زمان باقی‌مانده است و اپل قصد دارد تا آیفون‌های جدید خود را به همراه دستگاه‌های دیگر معرفی کند. طبق شایعات منتشر شده، انتظار داریم تا اپل، آیفون‌های جدید را در رنگ جدید رز گلد یا Rose Gold (طلای قرمز) و مدل پایه ۱۶ گیگابایتی عرضه کند. امروز، تصاویر جدیدی از بسته‌بندی آیفون ۶ اس منتشر شده است که وجود رنگ رز گلد (طلای قرمز) را نیز تایید می‌کند. در ادامه همراه ترنجی باشید.

این تصاویر، نام این گوشی و مدل پایه‌ ۱۶ گیگابایتی آن را تایید می‌کند. همچنین در تصویر لو رفته، می‌توان دید که این گوشی از همه‌ی استانداردهای فرکانس ۳G و LTE پشتیبانی خواهد کرد. انتظار می‌رود که این گوشی به یک مودم کوالکام مجهز شود.

در تصویر دیگر، می‌توان رنگ جدید رز گلد یا Rose Gold (طلای قرمز) را مشاهده کرد که قرار است در کنار رنگ‌های دیگر آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس عرضه شود. طبق تصویر لو رفته، جلوی این گوشی مانند نسخه‌ی طلایی، سفید خواهد بود اما رنگ عقب آن، رز گلد خواهد بود. پیش از این، تعدادی از سازندگان چینی نیز از این رنگ در جدیدترین محصولات خود استفاده کرده‌اند که از رنگ‌های محبوب به حساب می‌آید.

Apple-iPhone-6s-boxes (1)

همچنین همان والپیپر جدیدی که شاهد لو رفتن آن در چند روز گذشته بودیم، باز هم در تصویر لو رفته امروز وجود دارد. احتمالا والپیپرهای متحرک جدیدی به همراه آیفون‌های جدید عرضه شوند.

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/Alleged-iPhone-6s-boxes-appear-rose-gold-version-one-again-hints-at-new-wallpapers_id73507″]PhoneArena[/su_button]

0
0
برچسب ها: appleApple iphoneiphone 6sآیفون 6 اساپلگوشی جدید اپل

۶نظر

درج نظرات: