بستن
شیائومی

تست خم شدن شیائومی می میکس (Mi Mix)

ap_resize

عموما عادت کرده ایم که هر دستگاه یا شاید هر موجودی هر چقدر زیباتر باشد، باید آسیب پذیرتر هم باشد، البته استثناهایی هم وجود دارد! می میکس (Mi Mix) شیائومی دستگاهی است که هرچقدر به آن نگاه کنید از آن سیر نمی شوید، زیباست و افسونگر! امروز این افسونگر را به زیر تیغ روزگار می بریم تا عملکرد آن را در روزهای سخت زندگی بسنجیم! در ادامه با ترنجی همراه باشید.

xiaomi-mi-mix-review-aa-24-of-27-840x560

یک تلفن همراه بدون حاشیه و براق و زیبا که حس از آینده آمدن را به شما می دهد. می میکس با بدنه تماما سرامیکی ارایه می شود که در این زمینه تنها موبایل تولید شده است. تا پیش از این شیائومی برای می ۵ نسخه ۱۲۸ گیگابایت از سرامیک بهره برده بود اما اینجا شاهد استفاده از سرامیک برای قاب پشتی، دور دستگاه و حتی کلیدها و حسگر اثرانگشت هستیم، این یعنی اصلا نگران خراشیدگی روی موبایل خود نباشید! اینجاست که زیبایی و کارایی همراه هم شده و بر خلاف آیفون ۷ پلاس جت بلک دیگر با یک موجود ضعیف رو به رو نیستید که اگر به آن بگویید بالای چشمت ابروست، خش بردارد!

xiaomi-mi-mix-limitovany-pocet-kusov-2-1024x682

دستگاه های دیگری از شیائومی توسط JerryRigEveryting در تست خم شدن سرافکنده شدند و حالا نوبت به می میکس (Mi Mix) است تا خودی نشان بدهد. به جز تست خم شدن و خراشیدگی، تست مقاومت نمایشگر در برابر شعله نیز انجام خواهد شد. در ادامه شما را به تماشای این ویدیو دعوت می کنیم:

نظر شما درباره تست مقاومت شیائومی می میکس (Mi Mix) چیست؟ شخصا انتظار چنین مقاوتی را نداشتم!

JerryRigEveryting

0
0
برچسب ها: Mi Mixتست خم شدنمی میکس

سینا عطایی

نویسنده سینا عطایی

حال روزگارت به خودت بستگی داره :)

۵نظر

درج نظرات: